Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudtok mondani otthon könnyen...

Tudtok mondani otthon könnyen elvégzhető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

16 éves 171 cm és 70 kiló vagyok. Szeretnék fogyni főleg has tájékból de időm nincs eljarni kondizni. Tudok gyakorlatokat amikkel gyorsan(viszonylag ) el tudom tűntetni a hájat a hasamról?

Előre is köszönöm a normális válaszokat :)



2014. dec. 10. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nincs helyi fogyás, zsírcsökkentéshez egész testet átmozgató aerob mozgás kell, de arra úgysincs időd, ahogy írtad.
2014. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hetente min. 2-3 alkalmat rá kell szánni az edzésre, és ha elmész egy csoportos órára vagy akár konditerembe akkor legalább biztos hogy csinálni fogod, nem úgy mintha csak otthon edzegetsz. De egyébként neten keress rá hasizom gyakorlatokra, fogsz találni csomó videót,amivel tudsz hasra edzeni!
2014. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kocuska válasza:
elözövel egyetértek és még annyit megemlítenék az az hogy a megfelelö étkezés is fontos. Nem azt mondom hogy diétázni vagy hagyj ki étkezést (isten ments) , hanem hogy étkezz egészségesen és ne gyél hízlaló kaját. Hasgyakorlat pl. a felülés és a fekvözes.
2015. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kerdezo!:-) En is sok mindent kiprobaltam,de elarulom neked,a leghatasosabb az,hogy estenkent megcsinalsz 50 hasprest, 100 felulest es 100 olyan gyakorlatot amelyben a hatadon fekve ,labad felhuzva 90°-ban, ellentetes konyokkel ellentetes terdet erintesz :) nekem nagyon bevalt, a hasam is kezd kockasodni. (bar mar nem most kezdtem)

veled egykoru vagyok,neked is hasonloan szep eredmenyeket kivanok!:) sok sikert hozza

2015. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!