Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kész káosz az étkezésem, max...

Kész káosz az étkezésem, max 4 féle kaját ha szoktam enni egy héten?

Figyelt kérdés
mit kellene ennem? ezeken kívül nem szoktam mást enni: sült krumpli, rántott hús, grill csirke, húsleves, gyros,pizza, mekis kaja-egy éve abba hagytam a kondit mert nem nagyon volt értelme(láttam h egy év alatt nagyon minimálisat fejlődtem és tudtam hogy az értendem miatt)
2014. dec. 16. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
több éven át napi szinten fogyasztottam kolát (szinte csak kolát ittam) viszont szeptembertől sikerült abbahagynom :)
2014. dec. 16. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdjél magadnak főzni...

Legegyszerűbb a rántotta, minimális szénhidrát és szinte mindenki szereti.

Levesek, rengeteg zöldséggel. Ha ízetlennek találod, fűszerezd. Bevallom én mirelitből főzöm, 1-2 zacskó előkészített zöldség, víz, fűszerek, megfő magától, nem lehet elrontani.

Kockára vágott csirkemell, különböző fűszerezéssel (gyros, curry, majoranna, kapor), hozzá paradicsom, kígyóuborka, esetleg tejfölös kukorica.

A klasszikus fogások közül a székelykáposzta és a sólet.

2014. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöket ehetnél, veszel pár db almát, narancsot, banánt, egész hétre meg van, és most nem is drágák. Kiteszed egy kosárba őket az asztalra, hogy lásd, hogy ott vannak és milyen gusztusosak.

Reggelire csinálhatsz szendvicset, kipróbálhatod a teljes őrlésű kenyeret, kiflit,hozzá főtt tojás/rántotta, szelet sajt, körözött szóval amiket szeretsz és szívesen eszed meg. Hozzá a kígyóuborka olcsó ebből vághatsz bele magadnak pár szeletet.

Ebédre próbáld ki a párolt húst, zöldségeket és a rizst. Ha valahol mindig eszel, mert nincs időd/kedved főzni, válassz kínait, ott is rizst és vmi húst hozzá meg salátát/savanyúságot.

Estére ehetnél egy kis kefirt túróval elkeverve, ez jó fehérje forrás is lenne. Ha édességre vágysz egyél diák csemegét, mogyorót, aszalt gyümölcsöt, jobb mint a mekis kaja meg a kóla.

2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!