Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étkézésem milyen volt...

Mai étkézésem milyen volt fogyás szempontjából? Jó így hosszútávon?

Figyelt kérdés

Szeretnék életmódot váltani leginkább, mert állítólag nem vagyok kövér, viszont inkább zsíros és kevésbé izmos, régen sokat koplaltam még most sem merek túl sokat enni. Inkább a minőségre figyelek oda mostantól. Kevesebb szénhidrát, cukor és több fehérje. Theát reggel: egy bögre tejesávé 1 kanál mézzel 3 db szilva később még egy jó nagy adag kávé.sajnos ez cukros volt

Később: rántotta 3 tojásból

Most este 6körül: egy főtt tojás és 4 tojás nagyságú paradicsomból saláta.

Most még tervezek elmenni futni, vagy tempósan sétálni. A sportot mennyit javasoltok, ha kissé elszoktam tőle? Heti 4x elég mondjuk? Mivel tudok a legjobban hasból és felsőtestből fogyni?


2014. aug. 11. 18:04
 1/8 anonim válasza:
Ez szerintem egèsz jó volt,de persze ha mellette sokat is ittál főleg ha kavèztál is.Heti 4x sport elèg.Arra jó a futás,kocogás esetleg biciklizès.Helyi fogyás nincs.Ha fogysz mindenhonnan fogsz
2014. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, el fogsz fogyni izomból.
2014. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orizával egyet értek, ez nem valami sok.
2014. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát tojáson kívül szinte semmit sem ettél.

Reggelire két kávé? Az nem reggeli.

Kevés is, egyoldalú is.

2014. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még. Igazából reggel nem csak kávét ettem, gyümölcsöt is. Nem minden nap ezt enném, valamikor mondjuk a tojás helyett sovány túrót,valami húst vagy halat ennék meg mellette zöldséglevest. Az úgy változatosabb lenne?
2014. aug. 11. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Inni sokat iszom, 3l-t kb. Vizet, vagy teát citrommal szoktam.
2014. aug. 11. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

kevés zöldség, kevés fehérje, kevés zsír

egyhangú étkezés, ez így nem jó

2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen az ugy jobblenne.sok húst egyèl mozgás mellett,a hal az jó meg a csirke azokba van fehèrje.
2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!