Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fenekből és combból szeretnék...

Fenekből és combból szeretnék gyorsan fogyni, milyen mozgásokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Futok és sok guggolást is csinálok,de ezen kívűl kéne valami.
2014. dec. 23. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
-.-'''
2014. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
28%
kutyapóz! :-)
2014. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Támaszkodj neki , egy széknek vagy falnak a lényeg hogy stabil legyen ,az egyik lábad a talajon , a másikkal pedig lendíts hátra aprókat, visszalendítésnél a combjaid egymás mellett legyenek. A fenekedbe már pár perc után érezni fogod a hatását. ebből csinálj , jobb és bal lábbal felváltva először 50-50 majd később érzés szerint emeld . Fenékre nekem ez vállt be a legjobban. A kitörés is nagyon jó különösen , azért szeretem , mert a combot és a feneket egyszerre erősíti. És a lépcsőzés is nagyon bevált, technika ezeknek a testrészeknek a formálására.sok sikert kívánok a formálódáshoz :)
2014. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
hogy ebből-abból szeretnék fogyni, arra már nem is mondok semmit, DE, mi a jó büdös istennyilának akarsz pont fenékből és combból fogyni? Hogy két pálcikán lógjon a segged? Hm...nagyon szexi lesz. ;)
2014. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Isteme de okosak vannak itt.Olyan a testalkatom, hogy a hasam lapos és igazából mindenhol vékony vagyok csak a combom és a fenekem nagyobb.
2014. dec. 23. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg neked lenne eszed, tudnád hogy nincs helyi fogyás.
2014. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!