Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek gyorsan fogyni?...

Hogy tudnek gyorsan fogyni? 2hete kezdtem az edzest, de minel elobb le akarok fogyni. Es ha lefogyom akkor hogy tartsam magam tovabb?

Figyelt kérdés

Naponta tornazom es edzem,1-2 orat,mikor hogyan tudok

Hetente 2-3alkalommal lepcsozok2-3 orat.

A hasamrol es csipomrol szeretnek meg fogyni,de a tobbi testreszemre is edzem.

Nem vagyok dagadt,de en szeretnek meg egy picit fogyni es feszesiteni.

Sokszor eszem salatat,zoldseget es gyumolcsot.

Asvany vizet szoktam inni es vizet,de neha tejet is mivel a vitamin meg ilyesmi meg is csak kell.

Nem eszem halalra magam,mertekkel nasizom sot mostanaban mar nem is.

Viszont a mellembol sokat fogytam,hogy tudnek fogyni hogy a melleim ne tunjenek el?



2014. okt. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A melled sajnos le fog fogyni, ezen nem lehet segiteni. A fogyas hosszu tavu tema, es nem tul jo ha nagyon erolteted. Kismerteku, de allando fogyas a jo es fenntarthato.
2014. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mellek lemennek! Ez ellen nem tudsz tenni. A tested dönti el, hogy honnan és mennyit fogsz.

A kajálás a lényeges! Nem szabad sok szénhidrátot és zsírt enni - ez a kulcs.

2014. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan gyorsan ne akarj fogyni , saját tapasztalatbol mondom , 1 hónap alatt leadtam 8 kg-t , 6 után nem ettem semmit napközben meg csak gyümölcsöt és zöldséget. Esténként meg lejártam futni 1 órát minimum , hogy gyorsan fogytam 2 hét alatt a dupláját híztam vissza.

Szóval vigyázz vele :)

2014. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor megvárom és nem erőltetem.
2014. okt. 17. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz amit 3. írt. A nagy fogyókúrának az az eredménye hogy jól meghízik mindenki.
2014. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!