Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt fogyhatok...

Mennyi idő alatt fogyhatok (normál ütemben) 15 kg-ot?

Figyelt kérdés
160 cm, 70 kg-os nő vagyok.Reális terv az első 10 kg leadását 90 napra tervezni? Ti hogy csinálnátok?
2015. febr. 16. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hetente 0,5 - 1 kg mínusz a normális
2015. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én is egy hete kezdtem


170cm magas 74 kg voltam

most 72,80


miket ezsel ? min változtatsz?

2015. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ui: én májusig szeretnék lefogyni 63 kg ra
2015. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig napi szinten ettem édességet, gyorskajákat. Most reggelire zabkását eszem, délben salátát,max egy kis rizst, párolt húst.Este is legtöbbször azt amit délben.

Mostanában nem sokat mozogtam,mert még tart a vizsgaidőszakom és nem sok időm van rá, de 3 nap múlva lejár és arra gondoltam utána ellátogatok egy konditerembe :)

Te hogy csinálod?

(Nem tudom amúgy a pontos súlyom, lehet hogy 68 vagyok, vagy 72, holnap érkezik a mérlegem :D)

2015. febr. 16. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.


Függ attól, mennyi a kötött víz a testeden, milyen az izom-zsír arányod.


Vízhajtással, izomsatnyítással meglepően gyorsan le lehet adni, de tartós, igazi, zsírból történő fogyás az 15 kiló esetén 4 hónap körül van.


Amúgy, én is 160 centi környékén (kicsit magasabb) és 68-70 kiló körül kezdtem. Icipici odafigyeléssel ( úgy h ennek ellenére amúgy mindent eszek. A csülöktől a csokiig) napi +20 perc MOZGÁSSAL.

karácsonyi + mensi előtti nagy zabálásokkal tartok most mínusz 10 kilónál.

2015. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
december eleje óta "diétázom"- ezt kifelejtettem :)
2015. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nagyjából 3-3,5hónap alatt le tudod dobni. nekem egy tizest sikerült ledobnom a botanical slimminggel:) szerintem neked is segítene.
2015. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bigyókat nem szeretnék szedni, étvágycsökkentőt sem, hisz ezek csak ideiglenes megoldások.
2015. febr. 17. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!