Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le kenuzással?

Figyelt kérdés

Szasztok le szeretnék adni kb ilyen 6-7 kilót minél gyorsabban de nem 2hét alatt, meg 1 hónap alatt kb maximum ilyen fél év-negyed év alatt gondoltam...na szval visszatérve . kenuzok heti 3edzésem van ami 2órás és kb 1,5 órát kenuzunk a dunán fölfelé és 20perc-fél órát futunk ami vagy ilyen fél kilóméter sprint vagy lépcsőzni felfelé,,vagy társat felvinni egy kisebb dombon a futásba a hátunkon naggyából ilyen egy edzés ... és normális kajánál (nem update meg ilyen hülységek normál kaja és csak havonta eszek mekis kaját1szer és akkor se csoki csak nagon kevés és kevés cukor,édesitőszer bevitel 14F előre is köszönöm a válaszokat és bocs a helyesírásért

:D



#fogyás #kenu #kenuzás #nyista mekixD
2012. szept. 23. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozzál fogyókúrával - egyrészt, ahogy nőnek az izmaid, úgy a testtömeged is fog, másrészt 14 éves vagy!!!!!!!!
2012. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de van rajtam felesleg ahot képest tök sok és le akarom adni:DDD kösz hogy irtál jöhetnek még a kommentek:)
2012. szept. 23. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:

sportolás közben lemegy a felesleg + növésben vagy...


de ha nagyon meg akarsz nyugodni, akkor írd be az adataid ide + egy képet :)

2012. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocs elitam 13éves vagyok. sajnos képet nem tok de az adataim: 165cm 60kg

ha kellmég vmi irj mert ugye van gyerek BMI táblázat ott megnéztem többet is és azt irja mindegyik ,hogy átlagos

azért nem vagyok hurka gyuri van izom a karombanelég sok nagyon sokat ovis középsős korom ota csinálom esténként a fekvőtámaszokat(szabályost persze) és eléggé látszik

vállamon,hátamon és viszonylag széles a vállam ,hasam és ha befeszitem igaz nem látszik a hálytól de elég kemény a hasizmom ennyi:D

2012. szept. 23. 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:
*heti 4edzésem van
2012. nov. 8. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem fogsz kenuzással fogyni.

Akkor fogysz, ha egészségesen eszel. Vagy egészségtelenül de keveset, ez mondjuk eléggé bajos.

Hogy mit evezel vagy mit mozogsz közben, az szinte tök mindegy. Inkább evezz mint fuss, inkább taichizz mint evezz..

2012. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!