Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hasznos olvasnivalók, tippek,...

Hasznos olvasnivalók, tippek, tapasztalatok szénhidrátszegény diétához, diétáról?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni, olvasgatok, szereztem egy könyvet (160 grammos szénhirdátdiéta). Abban a könyvben főkétn receptek vannak, illetve nem szeretnék 160 gr-al kezdeni, hanem 200 gr-ra gondoltam. Aki fogyás céljából kezdte, hogy érezte? Mi az, ami nagyon fontos? Bármi tippet várok :)

2015. febr. 22. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, én egy 85kg-os, nem mozgó életvitelű vagyok. Nekem egy életmódprogram DNS tesztje kimutatta, hogy én a szénhidráttól jobban hízok, mint a zsírtól, ezért nekem indokolt a szénhidrátcsökkentett diéta. Először is nem tudom, hogy te is ilyen típusú vagy-e, vagy te totál feleslegesen csinálod ezt, és sanyargatás, majd visszahízás lesz belőle... Na mindegy, csak azért írom le, mert nekem 1200kcal-os a diétám, 120g szénhidráttal. Nos, elég látványosan szénhidrátszegény ez, persze lehet, hogy csak ahhoz képest, ahogyan eddig étkeztem..


De azért jól össze lehet állítani, nekem ez automatikus, de változatos, finom. Végre elég rostdús is!


Sok sikert!

2015. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mg csak szemeztem vele akkor, hogy jobban utána nézzek, de a végén más diéta mellett döntöttem. :)
2015. márc. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!