Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Érdekelne hasonló módon...

Érdekelne hasonló módon történt életmódváltás/fogyókúra tapasztalataitok!?

Figyelt kérdés
100-90 kg közötti 170cm nő vagyok, életmódváltásba kezdtem ami azt tartalmazza, hogy nem eszek kenyérféléket, tésztaféléket, burgonyát, semmiféle pékárút, cukros üdítőket sem iszok és mindenféle cukros dolgot megvontam! Amit megengedek magamnak a reggeli kávémba 2 kiskanálnyi cukor! Csirkemell sok zöldség,sovány felvágottak, tojás, levesek tészta nélkül a fő alkotója a táplálkozásomnak ! Tapasztalatok érdekelnének, hogy ezzel a módszerrel milyen eredményes lehet egy fogyás!!?? Köszönöm :)
2015. febr. 22. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
-egyáltalán nem törvényszerű,hogy ezektől a kajáktól lesz fogyás,
2015. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Áttértél egészséges kajákra, ez nagyon jó, de eddig még "csak" életmódváltásról beszélünk. Nagy túlsúly esetén már ennyi is elég a fogyáshoz, az első pár kiló leadásához.


De ahhoz, hogy tovább menj, és biztosan fogyj, kalóriadeficitet kell elérned: azaz kevesebb kalóriát bevinni, mint amennyit felhasználsz egy nap. Egészséges kajáktól is hízhatsz, ha többet eszel belőle, mint a szükséges kalóriamennyiség. Az viszont tény, hogy az egészséges ételek táplálóbbak is, tehát kevesebb mennyiség jobban eltelít, mint a szemét kaják esetében. De ez még nem garantálja a fogyást.

2015. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó, amennyiben figyeled a mennyiséget is. Mozgásra szükség lenne.
2015. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden fogyókúra alapja szerintem egy méregtelenítés!!!
2015. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A méregtelenítés legtöbbször csak felesleges hülyeség, esetenként pedig veszélyes! Nagyon jó, amit eddig leírtál egyébként, de fontos, hogy közben a kalóriákat is számold!


Számold ki, hogy mennyi energiára van szükséged egy napra (a shop.builder.hu kalkulátora kiszámolja neked) Vonj le belőle 500at, annál többet ne, különben jojózni fogsz, kevesebbet lehet, ha eddig sokkal többet ettél, mint a szükséges, akkor naponta csökkentsd 150-200al, míg el nem éred a szükséges-500 szintet.


És akkor innentől kezdve minden apró kalóriát fel kell írni, és se többet, se kevesebbet nem szabad enni a meghatározottól! (persze kivéve, ha sporttal "kiváltod")

2015. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!