Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogytam 1,5 hónap alatt...

Nem fogytam 1,5 hónap alatt csak 1 kg de az is vissza jött, megnézettem a pajzsmirigy működésemet minden rendben van, nem értem miért nem megy le a súlyom?

Figyelt kérdés
Minden nap már sírok és leszedtem a tükröket is a falról valaki segítsen mert belebolondulok ebbe. Az étrendem általában reggeliként 2 db tojás fehérje és egy tojássárgájából áll + paradicsom vagy paprika, ebédre csirkecomb salátával az étkezések között úgy szintén kevés sali vagy 1 db alma a víz az kb 1 liter vagy 1,5 liter.

2014. okt. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok variáció nincs. Nem jó az étrend. Kevés az edzés. Vagy mind kettő. Vagy nem pihensz eleget. Ahogy látom a víz is kevés. Meghatározni a célt. Belőni az étrendet havi 2 kg fogyásra. Megtervezni az edzést és mindezt végrehajtani. Garantáltan fogyni fogsz. Ennyi adatból nem tudok többet mondani.
2014. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek, én is így vagyok. Bár nekem - elvileg kezelt - pm. alulműködésem van. Nem írtad, mit és mennyit mozogsz. Ez az étkezés alapból kevés (a víz is, mint írták), ha meg rendszeresen sportolsz, pláne. Étkezz gyakrabban, igyál többet, mozogj. És nagyon-nagyon figyelj oda a kajára, mert az az alapja az egésznek.
2014. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kevés edzés :( Ez a probléma akkor bele hajtok jobban csak 12 kg kellene leadnom nem sok tudom de a 161 cm-hez képest mostani 77 kg súly szörnyen kövérnek mutat, Megpróbálok több folyadékot be vinni a szervezetembe.
2014. okt. 23. 16:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj senkim nincs akivel eljárhatnék edző terembe vagy futni egyedül meg olyan beszari vagyok csak otthon merek edzeni de hamar abba hagyom nincs ösztönzés
2014. okt. 23. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért pont 12kg? Minimum 15-t kéne.


Szerintem egyébként túl keveset eszel. Kalóriában ez mennyi?

2014. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl keveset eszel, a szervezeted meg nem akar megválni a felhalmozott zsírtól, mert fél, hogy mostantól éheztetni fogod. Vigyél be napi 1200 kcal körül, és mozogj mondjuk egy órát vagy kicsit kevesebbet, akkor elvileg fogynod kell. Én eszem mindent, csak odafigyelek, hogy miből mennyit.
2014. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azért 12 kg mert 65 kg-an mindenki azt mondta nagyon csini voltam. Nem akarok elől deszka hátul léc lenni nekem Homokóra alakom van és mindennel megáldott a Jó isten. Csak ez a túlsúly ne lenne már
2014. okt. 23. 18:15
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem eszek túl keveset mert nem vagyok éhes sem és számolom a kalóriákat, mindennap kb 1500 kcal fogyasztok
2014. okt. 23. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit itt láírtàl az kb 600 volt, nem 1500
2014. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ezt az étrendet csak hozzá vetőlegesen írtam mert változik hogy mindennap mint eszem de a saláta az mindig az étrendembe van építve
2014. okt. 24. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!