Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi időbe telt nektek hogy...

Mennyi időbe telt nektek hogy rengeteg ételről átszoktatok a kevés szükséges ételre?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 07:36
 1/6 anonim válasza:
Egyből. Egyszerűen amikor félig volt a tányérom, hoztam a kis dobozomat és belapátoltam a kaját, amit késő délután belapátoltam.
2015. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
... tehát csak lapát kérdése :)))
2015. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hozzászokni. Mindenki azt mondta, majd két hét, vagy egy hónap. Négy hónapig fogyóztam, de utána se ment össze a gyomrom. Másfél év alatt vissza is híztam azt a majdnem húsz kilót.
2015. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egybol. Es nem eszem keveset amugy egyaltalan.
2015. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem kb. 1-2 hét volt. Eleinte éhes voltam, megerőltető volt, de csak azért, mert nem volt elég ötletem, hogy mit egyek, ezért csak kiszámoltam a szénhidrátot és azt megettem. Több fehérje mehet, így elkerülöd ezt. Kb. 2 hét után már az volt a bajom, hogy állandóan tele vagyok és alig bírom megenni a mennyiséget - akkor próbáltam olyan szénhidrátokat enni, amiből kisebb mennyiség tartalmazza az előírtakat. Fontos a rendszeresség betartása, akkor működik. Nekem pl. egy utazgatós nap vagy egy családi ebéd (vendégség) eléggé be tud tenni, mert felborítja a rendszert és akkor meg tudok őrülni egy nagy adag somlóiért...
2015. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, nekem sok étel kell. Ez 2 szénhidrátszegény év és tizensok kiló fogyás után sem változott sokat, ha kevesebbet ettem, éhes voltam s azt én nem akarom. Durván le kellett vinnem a szénhidrátot s akkor is el kellett telnie egypár hétnek, hogy a súlytartó szintnél kevesebb étel is jóllakasson (egy elég kis evési ablakos időszakos böjt segít, valamint a gyaloglás is). De így is figyelnem kell, hogy ne toljak be könnyedén több, mint 1500 kalóriát, ami adott esetben egész kevés étel, csak tömény :)

Súlytartásban nagyon jó vagyok, akkor nem kell figyelnem kb. semmire. De fogyni... Az nehezebb.

2015. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!