Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mielőtt valaki...

Szerintetek mielőtt valaki fogyás érdekében életmódot vált szükséges, hogy elfogadja magát ducin?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam a témában,mindenhol azt olvasom,hogy előbb el kell fogadnom magam,mert akkor nem negatív érzelem hatására fogok fogyni.Állítólag az semmit sem ér mentálisan,én pedig nem szeretnék belebetegedni,de le szeretnék fogyni.Mi a véleményetek?

172/80 fiatal L


2015. ápr. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadnám magam ducin akkor nem akarnék lefogyni. Én nem vártam meg azt a szintet, hogy kövéren szépnek lássam magam, mert attól még nem egészséges. Nem tudom hol olvastad ezt az agymosást, de szerintem hülyeség.
2015. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!szerintem nem vagyok ronda,de nem érzem jól magam a bőrömben,vékonyabban jobb volt,energikusabb stb. voltam.
2015. ápr. 1. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én részben elfogadom magam.

1. Szerintem így sem vagyok dagadt(szintén 80kg,csak magasabb vagyok)

2. Ha nem fogadnám el,hogy jelenleg ilyen vagyok,csak várnám, hogy minél hamarabb változzak, nem lenne kitartásom, és hamar feladnám a diétát. Így, hogy reggel belenézek a tükörbe,és azt mondom,hogy hmm,nek is rossz,de ennél mégjobb lesz!sokkal könnyebb tartani a diétát, mintha minden nap utálkozva néznék magamra és csak azt nézném, hogy na még mindig nincs eredmény, még mindig nem fogytam eleget.

Szóval kicsit kell,hogy elfogadd magad,vagyis nekem kell.

2015. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igenigen,erről van szó,amit leírtál!

Nekem az is sokat jelent,ha nem sajnálom magam,hogy dagi vagyok,hanem kicsinosítom magam.Mert ugye addig sem kellene rosszul öltözködni elhanyagolni magam,amíg le nem fogyok.

2015. ápr. 1. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Ne érzelmekkel fogyj, hanem egészséges hormonrendszerrel - ehhez kell a megfelelő étkezés és a mértéktartás (igen, egy nőnek nem kell annyit ennie mint egy 95 kilós testépítő férfinak)


A hájasságon, betegség felé haladó testen mit kellene elfogadni? Nyilván 80 IQ fölött mindenki képes elfogadni (felfogni) hogy adott állapotban van a teste, ez látszik egy tükörben de még anélkül is. A változtatás az ami embert kíván, és valamiféle motivációt :)

2015. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadni a duciságot,de nem megelédedni vele.
2015. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a fogyókúra miatt kell elfogadni a duciságot, hanem azért, ami a diéta után van. Mert előfordul, hogy valaki beletesz 150 százalékot. Figyel a táplálkozásra, erőn felül bele ad mindent az edzésekbe, mégsem úgy változik a teste, ahogy azt elképzelte.

Azt kell elfogadni, ha már minden tőled telhetőt megtettél, elértél egy eredményt. Az eredménnyel kell megelégedni, mert ha nem sikerül akkor lehet igazán bele bolondulni és átesni a ló túloldalára.

2015. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!