Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek számít az alakform...

Szerintetek számít az alakformálásban, hogy 3 kanál cukorral iszom a kávét?

Figyelt kérdés
Egy diétába fogtam, hogy legyen alakom nyárra, ugye most jön majd a strandszezon stb... Minden este becsületesen felülök és másnapra kiharcolom az izomlázat, rengeteg zöldséget eszem heti egyszer engedek meg magamnak tésztaféléket, viszont kenyeret azt szoktam enni. Nem sokat de szoktam. Reggel én a kávéba 3 cukrot teszek én édesen szeretem. Ha elhagyom ezt a 3 kanál cukrot is akkor történhet változás, vagy igazán nem számít? Fehér cukor nem nyírfa vagy stevia... Könnyebb lesz alakformálni, ha nem eszek cukrot? Amúgy sem fogyasztok csokikat meg édesebb dolgokat. Sütit se szoktam. Másik kérdés a kenyér. Ha azt elhagyom akkor látványosabb lesz az eredmény? Magvas barna kenyeret eszek. Vélemény?

2015. ápr. 2. 23:20
 1/4 anonim válasza:
Én is pont ugyan így szoktam inni a kávét és ugyanúgy fogyókúrázom de annyira nagy baj nem lehet vagy cukor helyett édesítőszert is tehetsz bele.(mostanában én is édesítőszerrel iszom és meg sem lehet érezni a különbséget) 19/l
2015. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukor, teszta, kenyer? :D Ezek mind gyorsan felszivodo szenhidratok, egybol zsirra alakulnak, es csak ehesebb leszl toluk. Felulesehetsz barmennyit, ha nem fog latszani a szep formas hasizmod a zsir alatt.
2015. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

a fehérjebevitelről a zsírokról egy szót nem írtál,plusz megy itt szénhidrát szénhidráttal,szóval az inzulinszinted így is ugrándoztatva lesz.

az hogy reggel is felköldöd a 3 cukorral még pluszba nem oszt nem szoroz,mert eredmény itt amúgy sem lesz.

de ha minden pöpec lenne tegyük fel,akkor azért lenne ez hiba,mert reggel a legérzékenyebb az inzulinszint és ezért kártékony reggel ezt olyan hirtelen megemelni ahogyan azt 3 kanál cukor teszi.

de ha arra nem voltál hajlandó,hogy rendes diétát állíts össze,akkor te a kártékony szokásodon sem fogsz változtatni,szóval olyan mindegy.

2015. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arrol nem is beszelve, hogy a jo kavet elrontja a cukor! :D
2015. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!