Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 4 (nagyobbacska) kanál csokikr...

4 (nagyobbacska) kanál csokikrém (Nutella szerű, de nem konkrétan Nutella) hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted honnan tudjuk? :D

Miből van, miből-mennyi került bele, púpozott-lapos, mit jelent, hogy nagyobbacska? Merőkanál? Lapát? Markoló? :D

Ha megetted tök mindegy, csak hízlalja a valagadat.

2014. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hízlalja a 42 kilós valagamat, igen. :))

Köszi a hasznos választ, habár én erre szoktam mondani, hogy ha csak rosszat tudsz, inkább ne is mondj semmit.

2014. jún. 10. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, 42 kiló vagy de a fogyókúra kategóriában érdeklődsz a csokikrém kalóriájáról, EZ NAGYON TIPIKUS, itt csak vékony emberek kérdeznek, erre való ez az oldal. Na nem baj, nem okollak, természetes reakció. :)

Hogy válaszoljak is: nagyon sok dologtól függ, kicsit pontosabb megfogalmazás kéne. Nagyon saccra 500-1500 kalória között valahol.

2014. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kalóriaszámlálásban kérdeztem, mivel nyilván nem akarok hízni és ezért számolom a kalóriákat, nem tudom te mit álmodtál az imént, őszintén.

Na de köszi, hogy válaszoltál a kérdésre is, akkor ez a napom el van cs*szve.

2014. jún. 10. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
1500? Dehogy is, nagyon el vagy tévedve. egy tábla csoki 500, hogy lenne már az olyan sok. Szerintem nagyon max 300, de inkább alatta. :)
2014. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már megijedtem, őszintén..de köszi szépen utolsó, akkor számolok olyan 3OO-4OOzal.
2014. jún. 10. 23:30
 7/8 A kérdező kommentje:
*maximum
2014. jún. 10. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a csomagolását, hány kalória van 100 g-ban. Nézd meg hány g az üveg, és kb. mekkora hányadát etted meg. Ebből meg tudod becsülni.
2014. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!