Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 400kcal egészségesen és...

Napi 400kcal egészségesen és napi 3óra mozgás Mennyit fogyhatok vele?

Figyelt kérdés

Napi 400kcalt ènnèk edzès után kefírt mindig, de a többi zöldsèg nèha gyümölcs.Valamint nèha lehet edzès után túró vagy főtt tojás.

Mindössze napi 3-szor ètkeznèk (mellè szednèk minden ezüksèges vitamint) s három órát futópadon hegymenetes gyorssètába lenyomnèk.(kb:1000kcal minusz minimum)

Ha lesz energiám kocogást is viszek bele..de ennyi kaja melett kètlem.

Valamint heti háromszor fenèk+has súlyzós edzès.

Tehát összesègèben minden nap 3óra futópadon plusz hhèhètfőn-szerdán-pènteken súlyzós edzèsek hasra fenèkre.

Nem fogok kiájulni stb nyugi.

Csak egy kèrdès.Heti hány kg-t fogyhatok?

65kg/lány


2015. ápr. 26. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Napi 400 kcal baromi kevés, de még az 1000-et is érdemesebb hosszabb távon orvosi felügyelet mellett végezni. Feltéve ha nem akarsz beteg lenni vagy esetleg még kórházba is kerülni.
2015. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogok kiájulni stb nyugi. "

A fenét nem. Sajnos saját tapasztalatból tudom. Ezen kívül a hirtelen, gyors fogyás miatt epeköved lehet, ami baromi fájdalmas görcsökkel járhat. Székrekedés, hajhullás, szédülés, gyomorfájdalom. Ezekre is számíthatsz. Ha neked megéri, akkor hajrá. Végülis az orvosoknak is meg kell élniük valamiből.

2015. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám miért a kétségbeesés?! 65 kiló nem sok, jó 150 centihez igen, de mi értelme van kockára tenni a egészségedet, ha ennyi pluszt le tudsz adni normálisan is?!

Sokat fogyhatsz vele, ha bírod... de nem fogsz jól kinézni :)első hétre két kiló mínuszt tippelek

2015. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van valami statisztika arról, hogy a világon a lakosság mekkora része élhet 400-hoz közeli kalóriabevitelen? Vagy hogy kik a legjobban éhezők, ők mennyit esznek általában?
2015. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jezusom, szerintem olyan 1300 kcalt minimum meg kene enned, bar en azt sem javaslom, en nem szamolok kaloriakat sokkal jobban erzem magam,nagyon egeszsegesen taplalkozok, sportolok.Mig a baratnom betegegen szamolgatja a kaloriakat es amiket megeszik azok is ilyen szemet kajak, mar nagyon vekony de meg mindig ducinak latja magat. Dontsd el te melyik veglet akarsz lenni.
2015. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én fogytam így, bár nekem max. 500 kalória volt a keret. 73 kilóról fogytam 65 kilóra nem egész három hét alatt. Nem sportoltam mellé, egyrészt mert nem volt rá lehetőségem (hagyjuk, hogy miért) és energiám sem. Nálad a 400 kalóriához napi 3 óra mozgás esélytelen, ha megpróbálnád, ájulás lenne a vége. Amire számíthatsz biztosan rossz szájíz, heves mozdulatoknál ortosztatikus hipotónia (felálláskor jelentkező nagymértékű vérnyomàsesés) változó fáradtság és energiaérzet. Sokszor volt úgy, hogy úgy éreztem még egy lépést teszek elájulok, de volt olyan is mikor bármire képes lettem volna. Én csinálom, mert én csak így tudok fogyni, neked nem ajánlom, csúnya vége lehet..
2015. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Három óra hegymenetes gyorssétában? Nem azért mondom, de az már egy teljesítménytúrán, edzett, nem túlsúlyos embereknek is komoly erőfeszítésnek számít. Kizárt dolog, hogy te ezt meg tudd csinálni, gyakorlatilag 0 kaja mellett meg pláne.
2015. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!