Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sokat eszek? Így fogyhatok 5...

Sokat eszek? Így fogyhatok 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Pl., ma ettem: müzlit (magvak, dió, mogyoró volt benne, pár szem mazsola+sima joghurt), főzelék+2 tükörtojás, és vacsira mondjuk majd eszek rozskenyeret (Egy kis szelet...). Ez sok? Mellette nem eszek semmi édességet, cukros dolgokat. Ha kb. mindennap ennyit eszek, és mellette futok heti 3x (4-5 km.), és azon kívül edzek heti 10 órát (Tesi, kosár, falmászás), akkor tudok fogyni 5 kg-ot?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Ui: Eddig csak heti 5-7 órában mozogtam, futni nem futottam.

14L/164cm/50kg/combommal vagyok eléggé elégtelen: 50 cm.



2014. ápr. 6. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, mitől fogysz s nem is írtál konkrét mennyiségeket, de elég kevésnek tűnik, nálam ennyi lehet egy rendes étkezés... Ennyi evéssel és mozgással furcsállnám, ha nem fogynál, az a helyzet. Kivéve, ha a tested úgy gondolja, hogy elég vékony vagy, bár a semmiből akkor se tud energiát teremteni s az anyagcsere lassításának is vannak határai.
2014. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már így is túl vékony vagy.Épp hogy híznod kellene 5 kgot.
2014. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!