Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Valaki leírna nekem egy...

Valaki leírna nekem egy hatékony fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 20:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hú, az előbb annyi mindent írtam, hogyha komolyan gondolod legalább egy részét, akkor érdemes lenne kimásolni, esetleg kinyomtatni, hogy szem előtt maradjon. (Kijelölés és másolás, majd beillesztés egy dokumentum fájlba).
2015. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindig eszembe jut valami, bocs. :)

A 2. válaszoló választípusát azért nem tartom helyesnek, mert nincs tekintettel arra, hogy éppen most mennyit eszel. Ha valakinek az a szokása, hogy fél disznót megeszik egy nap, következőn meg meg követné azt, akkor megreccsen pár nap múlva, és nem is bírná sokáig tartani. Fokozatosság kell, hogy egy szintre eljusson az ember, hogy csak annyit egyen, amennyi a valódi fogyáshoz szükséges.


Tulajdonképpen a dokinak már az első találkozáson is érdemes mondani, hogy szeretnél fogyni, és az ezt befolyásoló betegségeket IS szeretnéd most feltárni, hátha mond még olyanokat is, amiket én még nem említettem, és más szűrővizsgálatokra is elküld.


Ajánlom figyelmedbe a mélyizom tornát is. Interneten találsz infót arra, hogy hol tartanak ilyen edzéseket, de érdemes megtanulni is. Nem néztem utána, de talán DVD-t is lehet kapni erről. Az az előnye, hogy nincs szükség igazán tornaeszközre, és tényleg egészséges. Ha valóban jól csinálja az ember, rendesen el tud fáradni, pedig látszólag nagyon könnyű, de akár egy férfit is meg tud izzasztani. :)



Ha hasznosnak találtátok a válaszaimat, kérek egy zöld pacsit! :)

2015. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szia! Én 1 hét alatt lefogytam 4 kilót , és még 5 van tervbe! Tulajdonképpen nem koplalok, gyümölcsöt és zöldséget eszek salátatálként elkészítve, majonéz, vagy joghurt hozzáadásával, laktató és működik! :)
2015. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
C9 méregtelenítő program :)
2015. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Olyat nem tudok (persze nem azt mondom, hogy nincs), de nekem a kalóriabázis.hu nagyon sokat segített. :)
2015. máj. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Dundika1970 válasza:
A hatossal egyetértek.Én is hasonlóan csinálom mint ő,csak azzal a különbséggel,hogy a cukrot teljes mértékben kiiktattam az étrendemből,helyette édesítőt használok, krumpli helyett csicsókát,rizs helyett bulgurt.Jelentős súlyfeleslegem van,és szép lassan mennek le a kilók. Nekem a drasztikus fogyókúra nem jött be,mert gyorsan fogytam,de gyorsan vissza is híztam,sőt többet is mint amit leadtam.
2015. máj. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az hogy este 5-6 után nem eszünk semmit az a legnagyobb tévhit.Lehet enni este is csak nem mindegy mit. Nyilván ha vki nem sportol csak diétázik a fogyókurától s a helyes táplálkozástól sem lehet nagy csodákat várni, főleg jelentős súlytöbbletnél. Viszont este a szénhidrátot el kell hagyni teljesen mindegy hogy gyors vagy lassú esetleg hasznos szénhidrát. Illetve a zsíros dolgokat, na és a gyümölcsöket is. Amit lehet az a fehérje mint a hal, csirkemelll ezt még este 10kor is be lehet vinni kellő odafigyeléssel, mozogni meg mindenképp kell.
2015. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Napi hatszor kéne KEVESET enni, így este is.

A gyümölcslevet, üdítőket mind el kell felejteni, csakis víz, vagy tea (cukor nélkül). Az éhségérzetet olykor vízzel is lehet csökkenteni, de ez nem azt jelenti,hogy a víz pótolja a szervezet tápanyagszükségletét. Van egy minimum kalóriaszint, amit enni kell, mert különben beáll a jojó effektus, és nem is egészséges.

2015. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Amit lehet az a fehérje mint a hal, csirkemelll ezt még este 10kor is"

Ezzel nem tudok egyetérteni. Nem fogyókúrás szempontból (mert azt egyszerűen baromságnak tartom) hanem az általános egészség szempontjából

Az alvásnak ugyanis a pihenésről, a szervek regenerálódásáról kellene szólnia. Ha eszünk lefekvés előtt, az emésztés munkát ad a szervezetünknek, tehát nem tud regenerálódni.

2015. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló írta. Én is írtam ugyan, hogy napi hat étkezés az ajánlott vacsi után is egy de azt sem közvetlen lefekvés előtt kell érteni és nem is egy fél disznóra, vagy halra, hanem pár kekszre és egy kis pohár joghurtra.
2015. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!