Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudnatok nekem egy olcso...

Tudnatok nekem egy olcso fogyokuras eteleket mondani?

Figyelt kérdés

az olcsot ugy ertem h nem kell lecserelni a huto tartalmat es meglehet csinalni alap elelmiszerekbol

elore is koszonom


2014. aug. 15. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi, csak az adott időponttól kezdve feleannyit, mint korában.
2014. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hús,zöldség,zsír,tojás nagyjából ennyi,kevés gyümölcs is mehet.

húsnál a belsőségek olcsóbbak máj,szív,de ugyanúgy jók.

de ezzel az alap élemiszerekkel most gondolom viccelsz.

nézőpont kérdése,hogy mi az alap.

alap az ahogy a társadalom eszik 100-150 éve,vagy alap az,ahogy az ember evett 250ezer évig?

mert az alap élelmiszer az a hús,zsír,zöldség,gyümölcs.

2014. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit te kérdezel olyan nincs, mert szarból nem lehet várat építeni, ergo ha neked otthon zsíros, cukros dolgok vannak abból nem lehet diétásat csinálni.


fából se lesz vaskerítés

2014. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dragam, az alapelelmiszer a liszt cukor rizs olaj ecet buzadara,kukoricadara es testverei...arrol van szo ami minden hazba megtalalhato. Nah de terjunk a targyra.

Elegge olcso a paradicsom es az uborka.a tojas se draga, meg a joghurt sem.

Amit en neha megkeszitek es igazan olcso: a fott tojast osszetorom villaval, keves so es borssal izesitem meg voroshagymat vagok bele.egy paradicsommal fogyasztom.zoldseglevest(sargarepa, petrezselyemgyoker, karalabe, hagyma, zeller, kaposzta, nem nagyon izesitem...turmixolva iszom).gorogsalata-paradicsom ,olivabogyo,fetasajt-egyebet kihagyom mert nem szeretem.fott zoldborso hidegen(konzerves is jo)tejfollel keverem ossze.sozom borsozom.tehenturo barmilyen gyumolcsel(edeskes a legjobb, igy nem kell cukor bele).rizset osszefozom szolyaval.De csirkehussal is lehet.Ehetsz sult csirkehust, zoldsegsalival.ha eszembe jut meg irok.bocsi a helytelen irasert.

2014. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!