Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez a fogyási tempó lassú?

Ez a fogyási tempó lassú?

Figyelt kérdés

3 hét alatt fogytam 62 kg-ról 60 kg-ra.

A derék köldöknél mérve 5 cm-rel lett karcsúbb.


Kicsit el vagyok szontyolodva, azt hittem az első hetekben több megy le, mert eddig mindig az első 1-2 hétben nem heti fél-egy kilótól szabadultam meg, hanem akár heti 2 kg-tól is!


Most valamit rosszul csinálok?


Edzek heti 5x, ebből 2x 40 p. intenzív trambulinos aerobic, 3x konditeremben kardio+súlytós edzés. Emellett helyesen táplálkozom, sok fehérje, zöldség, saláták, kevés szénhidrát, tényleg odafigyelek.

Akkor mi lehet a gond?



2015. máj. 11. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs semmi gond, jó a tempód. Bár, ha szénhidrátmegvonással játszol, lehet, hogy valóban több lehetne az elején.. Áh, de nem! Jó vagy, csináld tovább ugyanígy, két hét múlva újra értékelheted az eredményedet! 59kg-mal már jó leszel!
2015. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond,nyugi.Eleve nem vagy sok kiló.A centik látszanak,azt senki nem mondja meg ránézésre,hogy hány kiló vagy.Egyébként ha edzel,akkor valószínű,hogy izmosodsz is,és az izom 10-12-szer nehezebb,mint a zsír.Azon sem kell meglepődni,ha rádmegy 1 pluszkiló.Majd beáll szépen.Gratula,nagyon ügyes vagy!:)
2015. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt az ember nem szed fel sok izmot, főleg kalóriadeficitben. Az elhanyagolható.


De a tempó teljesen jó. Nem tudom, máskor mitől ment le több, lehet, hogy csak úgy jött ki a testsúlyingadozásod, több vizet vesztettél, ilyesmi. 2 kilót nyilván soha nem fogytál zsírból egy hét alatt.


Csak folytasd, ez így teljesen jó :)

2015. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tempó jó. Arról viszont nem szól a fáma, hogy elegendő zsírt viszel-e be?
2015. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyit viszek szerintem be, ami normális. Mindig is hányingerem volt a zsíros, olajos kajáktól, felfordul tőlük a gyomrom. A csirkemellet okszor pici olívaolajon pirítom meg, a rántotta sütéséhez is használok egy csepp olívaolajat.

A túróban, natúr joghurtban is van zsír, de nem hinném, hogy tömni kéne magam zsíros ételekkel, csak mert most ez húde nagy divat lett.


Próbálok egészséges ételeket enni, sovány húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket, gombát, ha olykor rizs a köret, akkor barna rizst eszek...stb.

Szeretnék olyan étrendet kialakítani, amit könnyebb megszokni és életmódváltás inkább, mint fogyókúra.

2015. máj. 12. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy divat a sok zsír, de az jó, hogy vannak más hangok, mint a régi tévhit, hogy félni kell a zsírtól. A minimálisat be kell vinni, de hogy fölötte mennyit eszik az ember, az legyen már a saját döntése (munkahelyi ebédnél sajna ez sem mindig teljesül).

Persze a szénhidrátoktól sem kell félni, nekem legalábbis eszembe sem jut, csak általában keveset eszem belőlük, mert nekem így esik jól. A párom sokat, mert neki így esik jól.

De itt senki nem nyomatta a magas zsírbevitelt, bizonyára valaki kiakasztotta máskor, máshol a kérdezőt.


S még magas zsírbevitelhez sem kell zsírtól tocsogó ételeket enni... Egy csomó alapanyagban természetesen és igen kellemesen van. Ott van pl. a tojás, a kalória 2/3-a zsírból jön.

Még a rizsben is akad zsír, de ez inkább csak a testépítőknél számottevő :) Ők azt is számolják.

2015. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég jó tempó ha 2 kg ment le és 5 cm-el vagy vékonyabb.

Én 1 hónap alatt fogytam 3 kilót és jó ha lement 1-2 cm.

Persze az én súlyom nagyon ingadozó lehet hogy nem is fogytam csak ennyit ingadozik a súlyom.

2015. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dorka Elanor válasza:
Én kb. 1 hét alatt fogytam le 2 kilót mert beteg voltam és csak teán és levesen éltem. Szerintem jó a tempód csak kitartás! :) Ha szeretsz futni rakj be valami zenét mert attól jobb lesz a teljesítményed. Remélem tudtam segíteni.
2015. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!