Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudnátok nekem fogyás praktiká...

Tudnátok nekem fogyás praktikákat mondani s, hogy hogy edzek? Szeretném ha a hasam kicsit kockás is lenne.13/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos, csak nem vagyok megelégedve magammal. Esténkent néha futok s biciklizek. Normálisan eszek. 10 kg-ot szeretnék leadni a nyár folyamán. Kb 155 cm vagyok s 45-50 kg. Szeretném ha a hasam egy kicsit kockás lenne. Tudnátok mondani néhány gyakorlatot amivel ezt eltudom érni?! Előre Köszönök minden értelmes válszt. Mindenkit megkerlek arra,hogy csak a kérdésre válaszoljon. :)
2015. júl. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend, pl. paleo, nem fölöslegesen sok kalóriával.
2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem az segített egy picit megkockásítani a hasam, hogy minden nap megcsináltam 30-35 felülést 1-2 hónapig :) sok szerencsét! :)
2015. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felülésből még napi több százas széria is kevés lenne, ha hasi háj van.. ezért a fogyást szoktuk írni, ami pedig étrenden múlik.
2015. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lapos a hasam. Egyáltalán nincs rajtam felesleg. sehol!
2015. júl. 10. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogyan nevezed, a magyar nyelv elég komplex ahhoz, hogy ugyanarról a dologról oldalakon át írj de mindig csak szinonimákkal..


A hasizmokon kötőszövet van (zsírréteg) és bőr. Lényegében véve..


Ebből a bőr vékony, a kötőszövet változó vastagságú. Férfiaknál általában vékonyabb, nőknél vastagabb, szálkásítással egészen le lehet vékonyítani.

Normális esetben normális embereknél ugyan nincsen pocak (mert nem zsírosodnak el a belső szervek, nem düllednek előre a szervek, nincs kóros hasi háj) de annyi zsírréteg van a hason, hogy a normális méretű hasizmok domborulatai nem nagyon látszanak, nőknél tipikusan.


Nekem pl. ektomorf férfiként azért látszódik a hasizmaim vonala, de én.. férfiként nem vagyok nő. Egy nőnek nem kellene, hogy látszódjon.


Viszont természetesen ha valakinek ez a mániája, hát le lehet adni jobban összeállított étrenddel, kalóriadeficittel a jelenlegi zsírmennyiségből is, és előbb-utóbb látszódni fognak a hasizmok (formája) a bordák stb.


Pl. nincs olyan éhező, akinek ne látszódnának :)

2015. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!