Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani hatásos...

Tudnátok nekem mondani hatásos diétás étrendeket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend. De mégis számodra mi fontos egy étrendben? Mekkora vagy, mit csinálsz, mire vagy érzékeny, milyen a metabolikus egészséged, mit bírsz enni mit nem?
2015. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

-barátnőm ilyesmi módon fogyott le

reggeli : 1 főtt tojás

délben : 1 tányér leves

este : 1 szál virsli

-havi 4-5 kilókat fogy

2015. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ilyen étrenddel ő boldog meg úgy jól van?


Mindig csodálom azokat, akiknek szinte nem is kell enniük ahhoz, hogy éljenek.


Persze, természetesen nem vagyok teljesen buta materialista, én is ismerem a csodákat amikor valakinek a szervezete materializálja a szükséges tápanyagokat a nem tudom honnan.. a mátrixból, Isten akaratából, de ilyen azért elég kevés van. És valaki meg 1 tojással, virslivel és egy tányér leveskével elvan egy nap, nekem jó előétel lenne ebéd előtt egy ilyen : )

2015. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficit alap, anélkül nem megy.

De mondjak valamit, ami sokaknál nagyon durván hatásos és könnyű (másoknak pedig lehetetlen, ez már csak ilyen): ketogén étrend. Amivel természetesen remekül lehet súlytartani és van, aki tömegnövel vele, ez csak kalóriamennyiség kérdése.

2015. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: Ezeket én is csodálom valahol, nem a szó legpozitívabb értelmében, de nem is negatívban, egyszerűen furcsa és érdekes számomra a működésük.

Van, aki akaraterő felkiáltással koplal, vagy egyszerűen nem is éhes a szükséges étel töredéke mellett. Én lemegyek 1500 kcal alá 3 napra (jókat eszem, tápanyagdúsan, laktató módon, kielégítve éhségemet és étvágyamat, csak ilyen szörnyen picit eszem - ezt azért évekbe telt elérni, korábban roppant éhes voltam, ha nem volt meg a 2000) s konkrétan elkezdek nem működni... Még a totális böjtöt is jobban bírom, mint a kissé túl kevés ételt... Pedig szerintem be is viszem, amit kell. Fura.

2015. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!