Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diétában elfér pl. egy bulin...

Diétában elfér pl. egy bulin (hasonló alkalmak) alkohol és a szokásos udítők helyett egy zero cola v. pepsi, cukormentes e ergiaital?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem egészséges, nem is gyakori,hogy efféléket iszok, viszont érdekelne,hogy tönkre-e teszi a diétámat?
2015. nov. 5. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A Cola Zero kalóriamentes, így a fogyásodat semmiképp sem befolyásolja. "Csak" szimplán egészségtelen, de egy-egy alkalommal megengedhetjük magunknak.
2015. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért tenné tönkre, illetve mi neked az, hogy tönkreteszi? Én inkább söröztem bulikban, amikor fogytam, de persze mindenki maga döntse el, hogy mit tesz. Ma már én se söröznék, túl szénhidrátos, de akkoriban még szénhidrátosabban ettem. Kólát semmiképp, inkább a sejtméreg :)

De az mindenképpen jó pont, ha kihagyod a cukrot.

2015. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belefér ennyi. A Cola zero-t meg az aszpartam-os üdítőket azt jó ha kihagyod. Igaz hogy zéró kalória csak az a baj vele hogy a szervezetben a zsírbontó enzimek működését állítja/lassítja le. Inkább cukrosból igyál keveset mint Zeroból sokat.
2015. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem belefér én nyáron kb minden nap ittam egy zéró kólát vagy fantát a strandon és összesen 20kgot fogytam úgyhogy semmiben nem befojásolja
2015. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint a nevében is benne van Zero kalória van benne.

És ha rá is van írva egy ilyen nagy cég nem fog kamuzni, gondolj bele, lehet, hogy egy diabéteszesnek ezen múlhat akár az élete kis híján, ha hazudnak az összetevőkről, aztán megissza és rosszul lesz.

Szóval a fogyásodat biztos nem befolyásolja,én is gyakran iszom, és tudok mellette fogyni.

Az már más kérdés, hogy nagyon nagyon egészségtelen, szinte mérgező a szervezetre, de hát valamivel mérgeznünk ,,kell" magunkat. Én úgy vagyok vele, hogy ma már szinte a levegő is ,,méreg", elkerülhetetlen szinte, hogy ne vigyünk be méreganyagokat, és le a kalappal az előtt aki sose bűnözik!

2015. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisz85 ***** válasza:
hehe egy valamit kihagytatok!!, az alkohol 7-9 kcal / g, na szerinted hízlal-e?!
2015. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
#6: Nem tudhatjuk, mivel nem a kalóriasűrűségtől hízunk... Akkor nem lehetne jól fogyni zsíros étrenden :) A grammonkénti kalóriatartalom csak egyetlen kis adat a komplikált képben.
2015. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!