Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen cukormentes fogyást...

Milyen cukormentes fogyást segítő fehérjepor van?

Figyelt kérdés

Fogyizom. Ugye naponta 2-2,5gr/ testsúlykg fehérjét kell bevinni a szervezetbe.

Sikerült már leadnom - 23 kgot, de még van hátra pár kiló amit le akarok adni.

Minimális izomveszteseget szeretnék; viszont pénztárca ugyileg lehet jobb lenne a fehérje por...


Mármint eszem csirkét, pulykahúst ( igazi, nem felvágott!) halat tojást, de nem tudok napi 750-1000 gr csirkét venni.


1 (max. 2) alkalom/ napra gondoltam fehérjeturmixxal.eddig nem ügyeltek ilyen fokozottan sajnos a feherjebevitelre.


Fontos hogy cukormentes legyen!!

Illetve akkora a kínálat, nem tudom melyik por jo tömegeleshez és szálkásitáshoz. Nekem az utóbbi kellene.


Van ugye tejsavós, l-glutaminos, stb stb


Mit ajánlotok?

( bocsi a nyelvi hibákért telorol irok)



2015. nov. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv,

Én nem vennék kombinált terméket, árban rosszabbul jössz ki.

Maga a fehérje nincs kapcsolatban a szálkásítással, legfeljebb a nagyobb izom tömeg amit épít és ami több kalóriát használ el, szóval csak így átvitt értelemben.

Ha nem akarsz a fehérje bevitel miatt hízni, akkor javaslom a natúr tehát ízesítetlen tejsavó koncentrátumot.

2015. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napi 1000g csirke? Mi vagy te, 140 kilós kissé hájas izomember? Egy normális méretekkel rendelkező testépítő nem eszik ennyi fehérjét, mert tudja, hogy felesleges.

Kb. 2 g/nettó ttkg elég, sokaknak jóval kevesebb is, legyen szó szálkásításról, tömegelésről vagy szintentartásról. Valamivel feljebb se biztos, hogy gond, de azért keveseknek kell annyi. Amúgysem csak csirkét eszel, a tojásnak pedig jó ára van, mert a fehérjén túl zsírt is jócskán tartalmaz, persze egyeseknek ez pont nem jó.

Mekkora a testtömeged s ebből mennyi zsír?


A fehérjeporban remélem, tud majd segíteni valaki, ha nem, kérdezd meg a Sport, mozgás/Testépítésben.

2015. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy cukormentes legyen? Egy adagban 2-3 tejcukor szokott lenni, ami 8-12 kcal, míg a fehérje része van 80-100 kcal. Mit számít az a kis cukor?

Tejsavófehérje elvileg a legjobb. A L-glutamin, stb. már csak kiegészítő aminosavak, nem igazán lényegesek. Azt kell venni, amelyik megbízható, és legolcsóbb egységnyi fehérjére vonatkoztatva.

2015. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!