Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez jo ebed volt? + Tojasfeherj...

Ez jo ebed volt? + Tojasfeherjele velemenyek?

Figyelt kérdés

Salatakeverekre keszitettem hazilag 1 kis pohar natur joghurtbol + fuszerkeverekbol szoszt es ehhez sutottem egy omlettet 4 tojasfeherjebol.


Meglepoen finom a tojasfeherje omlett, viszont nem tudom, hogy tojasfeherjelevel is finom lenne-e . (Tervezem hogy veszek, mert penzkidobas egesz tojasokat vennem sokszor..)



#tojásfehérje #tojasfeherjele
2016. ápr. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán ehetnéd a sárgáját is. Akkora bullshit, hogy csak a fehérjét fogyasztjuk diétában, a többi kuka. Zsíron és fehérjén kívül semmi sincs a sárgájában, ezektől nem fogsz hízni. Ez így egy nagy pazarlás.
2016. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Zsirbevitelemet szeretem elhasznalni sajtra, neha keves vajra. Nem tudok ezek nelkul elni.:D


Emelle nekem mar nem hiszem hogy belefer napi 3-4 tojassargaja. Sokaig tul zsirosan ettem, most igyekszem azert odafigyelni.

2016. ápr. 7. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó hát ahogy gondolod, de egyetértek az elsővel, a sárgája nagyon értékes. Rengeteg tápanyag van benne. Én be is nyomok vagy napi 8-10-et, az már elég sokat lefed a tápanyagigányemből :D Persze megeszem a fehérjét is, nincsenek előítéleteim. Oké, ez már kissé tojáscentrikus diéta, de én pl. nem eszem húst...


Nem volt jó ebéd, mert gyakorlatilag nem ettél semmit, csak fehérjét. Nem volt benne különösebb tápanyag vagy kalória... Illetve akkor jó, ha a napod többi részében rendesen eszel s megfelel neked ez a kis semmi ebédre.

Semmi rosszat nem ettél, az tény (bár a joghurton lehet vitatkozni, de az nekem jobbára ártalmatlan dolog, amiben semmi nincs. én persze nem eszem) és szerintem is finom lehet, csak ugye rém kevés.

2016. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!