Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát szegény diéta...

Szénhidrát szegény diéta mellett napi egy óra testmozgással egy hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kalóriadeficit kérdése.
2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, azaz pontosan ki kell számolni a bevitt és felhasznált energiamennyiséget s akkor lehet hozzávetőleges választ adni.
2016. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámolni ám a felhasznált kalóriamennyiséget... A bevittet még igen, persze azt sem pontosan, ha nincs laboratóriumunk se... De a nüansznyi eltérések (bár sütőtöknél érettség függvényében állítólag hétszeres a szénhidráttartalom... a banán se mindegy, hogy éretlen vagy érett, édes) nem fontosak, főleg, mert a másik oldal kérdéses.


De ki lehet tapasztalni, hogy adott étrend és aktivitás mellett mi történik. A testépítők is ezt csinálják, ha egyszer kiszámolni nem lehet még az alap kalóriaégetésüket sem, ez nagyon szór, nagyon más az anyagcsere sebessége.

2016. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én egy hónap alatt 80 kg-ról 75-re fogytam le. Utána ez maradt a súlyom 60/F
2016. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
30 napos hónapban 35725 grammot, se többet, se kevesebbet. Aki mást állít az egy kommunista náci tömeggyilkos.
2016. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gbc180 válasza:
Persze minden attól függ.... Nekem igy heti egy kg ment le. Persze ebben benne van az izom gyarapodás, blabla.
2016. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia! Próbáld ki ezt:


Reggeli naponta: két tenyérnyi salátástálban gyümölcskoktél. Kockázz össze egy citromot, egy grapefruitot, és fél ananászt! Ha nincs lehet helyette dobozos konzerv-ananász is. (Nem baj, ha cukros) Kiegészítheted más, aktuális gyümölcs darabokkal is kb. 20 %-ban. Ez kb 3 napi reggeli a gyümölcs-nagyságtól függően. Délig semmi más!


Ebéd: Bármilyen szokásos kaja, de nem kazalnyi, hanem éppen ne legyél éhes. Nass: egy-két alma, körte, stb.


Vacsora (6-7 óra között):

Bármi, de hagyományos köret nélkül. Köret: sárgarépa, retek, karalábé csíkokra reszelve, saláta, káposzta, kevés főtt kukorica, szóval zöldségek. Később nass, kevés a zöldségkeverékekből. Szintén nem kazalnyi, de ne legyél éhes!


Nem fogsz éhezni, 8-9 hónap alatt kb.: 10 kg fogyás.

124 kg-ról három év alatt most 95 kg vagyok 182 magas.


Üdv.: Zoli

2016. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez teljesen egyedi dolog, sok mindentől függ.
2016. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Ezt komolyan így gondolod? Keveset tudsz az emberek éhségéről, működéséről s főleg a különbségükről... 100 kilóról én rosszullétig evéssel is lefogynék, de 70 alatt (alacsony vagyok) már drasztikus módszerek kellenek, nyilván nem működik másnak az, ami neked, ráadásul az semmitmondó, hogy bármit ehet az ember, épp csak verje el az éhét. Az nekem bizonyos ételeknél 2000 kcal fölött van, csak ebédre, hiába jelent kalóriatöbbletet. Ezért is fontos sokunknak, hogy konkrétan mit eszünk. Vagy mikor. Gyümölcs reggel? Olyan farkaséhes lennék tőle azonnal... Ez nem így működik. Mások vagyunk, más módszerekre van szükségünk.
2016. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!