Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit ajánlotok, miből csináljam...

Mit ajánlotok, miből csináljam a melegszendvicset?

Figyelt kérdés

Kedvelem, de ugye egy zsemlében is 34 gramm CH van, ami elég sok.

Nincs valami fogyasztható alternatíva, amit meg lehet sütni összenyomós sütőben?


2016. jún. 13. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kiorlesu toast kenyer.
2016. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kevés szénhidrátot akarsz enni, akkor talán hanyagold a melegszendvicset vagy használj magkenyeret.

De sima szénhidrátszegény diétába lazán belefér párszor ennyi ch...

Én is eszem eperkrémes sütit vagy mazsolás répatortát 40 grammos napon is, ha nagyon akarok, szóval ami fontos, az általában bepasszírozható az alapvető zöldségeim mellé is. Ami nem, azt nem kell enni vagy át kell alakítani, az én sütijeimben vagy kenyereimben is ritkán van keményítődús cucc.

Most meg nem mondom, hogy az én sós gofrijaim miből vannak, ahhoz kéne a receptkönyvem, de valami tojásfehérje-magliszt. Ha még egy kis tápióka vagy zab is van benne, az még jobban hasonlít a normál szénhidrátbombás effélékre, bár így is más, de az nekem nem baj.

2016. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem melegszendó, hanem "pizza" de isteni!


[link]

2016. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy dolog jutott eszembe: tegyél a szendvicssütőbe 2 szelet felvágottat vagy vékonyabb szelet húst, közé sajtot, zöldséget, amit akarsz. Süss lapos "rántottát", amit fel tudsz szeletelni, és tedd rá vagy közé, amit megsütöttél a szendvicssütőben. És kész is a melegszendvics :)
2016. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. jún. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!