Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fehérjeporos kenyérbe ízesítet...

Fehérjeporos kenyérbe ízesített/ízesítetlen fehérje?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy ízesítetlennel mellékíze lenne, ízesítettel meg nem menne a citromos-túrós a sonkához. Tanácsok?
2016. júl. 24. 21:04
 1/4 anonim válasza:
Bocsi! Azt tanácsolom, hogy semmi mesterségesen szárított kezelt és tartósított fehérjepor.
2016. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár örültem, hogy végre valaki válaszolt, aztán csalódtam hogy mégsem, nyitott vagyok a válaszodra, csak kérlek indokold meg nekem.
2016. júl. 25. 14:46
 3/4 anonim válasza:
100%
Bocsi biztos testépítő vagy, és edzel ez nagyon jó csak így tovább!! De az a baj, hogy régen én is foglalkoztam ezzel, és sok embernek, akiket ismertem baj lett a májával emiatt. Nem tudom hogy pont egyről beszélünk-e, de a leporított fehérjék (légyen annak eredete bármi) mindig olyanokből készülnek, ami maradék, maradvány, melléktermék tele maradványanyagokkal, eredete kétséges, az ízesítő anyagok mesterségesek, mindenféle ragadós cuccal (mert amúgy ragad) én nem tudom néha jó enni, de azért óvatosan vele! Ez csak egy jó tanács, de köszönöm, hogy komolyan veszed a válaszom, nem rossz szándékból írtam, nem is azért hogy sose fogyassz ilyeneket, csak óvatosan odafigyelve. Agrármérnökként, és táplálkozástani egyetem (sajnos nem elvégzése csak elkezdése) alapján ezt tanácsolom. Ettől függetlenül jó úton haladsz az egészség felé, de én sok marhahúst ennék a helyedben, mert annak a fehérjeszerkezete hasonlít a mi izmaink fehérjeszerkezetéhez, az elfogyasztandó állatok közül. :)
2016. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen utolsoval teljesen egyetertek es me is irta szepen az okait.Ha egeszsegesen szeretnel taplalkozni,van termeszetesebb utja is.Ha gondolod szivesen segitek tippekkel.Bar biztosan irnak majd masfele velemenyeket is a feherje porokrol.
2016. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!