Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó diétás módszer, ha 1 hétig...

Jó diétás módszer, ha 1 hétig csak Natur Aqua Emotion ízesített ásványvizet iszok?

Figyelt kérdés

Mennyit fogyhatok így? Nekem mindegy miből, szóval ne azzal gyertek, hogy csak izomból fogyok, meg egészségtelen, káros, nem fogom kibírni stb..


Szóval tudom, hogy borzasztó nehéz nem ontani a felesleges válaszokat, de kérlek csak a kérdésre válaszoljatok!


170 centihez vagyok 80 kiló, hormonproblémám nincs.

20/l



2015. máj. 18. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Mégis milyen válaszra vársz? Mert a számodra felesleges válasz azt mondja, hogy nem jó módszer, de te erről hallani sem akarsz.

Ha csak a jó módszer válasszal vagy kibékülve minek teszed fel a kérdést?

Tessék a válasz amit hallani/látni akarsz:


Jó módszer! Egy hét alatt leadsz majd pár kilót az tuti.



Ui.: Aztán két hét múlva 85 kilóból kell leadnod újra pár kilót. Szóval jó sok ilyen vizet vegyél.

2015. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a "jó diétás módszer" felesleges is a kérdésembe, arra vagyok kíváncsi, mennyit fogyhatok :)
2015. máj. 18. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jó diétás módszer, mert az ivás nem diéta. A diéta az ÉT-rend. A vizet isszák nem eszik.


2. Nem tudjuk mennyit fogyhatsz így. Kérlek, ossz meg minél több információt az anyagcserédről, metabolikus állapotodról, akkor talán (ha elég az infó) fogunk tudni konkrét választ írni. Amúgy ezt az információ mennyiséget kb. elképzelhetetlennek tartom, hogy beszerezd, de elméletileg kivitelezhető. Utána tudunk válaszolni. Mérések kellenek, de még utána is kellene próba, éhezés során végzett mérések.


3. Ha nincs hormonproblémád, akkor hogy vagy 80 kilós? Minimum valami enyhe inzulingondnak már csak akadnia kellene. Bár lehet hogy tényleg nincs, mérni kellene. A nagyon enyhe inzulinrezisztenciát vajon mennyire pontosan lehet mérni manapság? Valójában tök mindegy.


Adj infókat, utána lesz esély rá, hogy válaszolni tudunk, hiányos adatokkal képtelenség.


4. Azért, mert ha leírjuk hogy Kiss Virág 1 hét alatt koplalással 3,5 kilót vesztett a tömegéből 2 éve nyáron, annak nem sok köze lenne a te esetedhez, mert K.V. pont a részleteiben másképp működött mint te (kalóriafelhasználás-metabolikus állapot, anyagcseretípus stb.)

2015. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hm, 1. pont látom megválaszolva, okos! :)
2015. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy ezuton a hét után mennyi lesz a súlyod, lehet, hogy 75 kg, de amint elkezdesz ismét enni, sokkal többet fogsz nyomdi, mint 80 Kg.

Szóval ez inkább hízókúra lesz, de annak tökéletes, így remekül, hamar el tudod érni a hízást, akár 3-4 extra pluszkilót is!


Gratulálok a sok eszedhez!

2015. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó.
2015. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TXCowboy ***** válasza:
100%
Fogyni fogysz, legfőképp izomból, mivel azt a legkönyebb leépíteni tápanyag hiány (főleg fehérje) esetén. Ha neked teljesen mindegy miből fogysz, csak fogyjál, akkor ez egy jó "diétás" módszer, persze utána, hogy hogyan fogz kinézni az ugye másodlagos kérdés.
2015. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy normális, ha neked mindegy, miből fogysz...


Nem jó diétás módszer, de böjtnek annyira nem vészes. Igaz, nem tudom, minek ízesített ásványvizet inni hozzá, de biztos ízlik neked. Egyhetes böjtnél azért már ki szokás kérni minimum egy orvos véleményét, nem? Kicsit hosszú.


Böjtölni nem súlyvesztésért szokás, arra nem jó. Fogy az ember, hogyne, de nem számottevően s azt sokkal kényelmesebben is el lehet érni, habár emberfüggő, van, aki könnyebben eszik semmit, mint keveset (én is ilyen vagyok, de én a mindennapi evést tartom biztonságosnak és kellemesnek).


Úgy 2 kiló súlyvesztés még elképzelhető, a vízveszteséget nem számítva. Hogy ebből mennyi zsír és mennyi izom, az változó, statisztikákat nem láttam róla. Izomvesztés nyilván van, hisz nem viszel be fehérjét. A beálló ketózis és hormonális változások viszont a zsírbontás irányába mutat. Gondolom, mindkettőből menne le.

Egyhetes kemény böjt... Ez már esélyes, hogy bekavar az anyagcseréd sebességébe, úgyhogy utána nehezebb lesz.


Miért nem fogysz normálisan?

2015. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy a böjt azért nem jó súlyvesztésre, mert nem lehet sokáig csinálni, egy hét alatt pedig szinte semmit nem érsz el, viszont durva, valószínűleg legyengít, izmot vesztesz, anyagcsere lassul...

Lelki okokból még meg lehet érteni valahol, én pedig egyszer kíváncsiságból böjtöltem, bár nem egy hétig (nem igazán fogytam, jól stagnálok), érdekes volt. De fogyásra? Buta ötlet.

2015. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

1. Nem jó diétás módszer.

2. 4-5 kilót fogsz fogyni.

3. Késõbb vissza fogod hízni.

4. Én nem játszanék a gyomorfekéllyel. Legalább néhány szem gyümölcsöt egyél.

2015. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!