Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyit fogytatok azzal, h...

Mennyit fogytatok azzal, h elhagytátok a kenyérféléket/édességeket, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az édességeket sose hagytam el (nem hiszem, hogy kellene), illetve az elején szerintem nem nagyon voltak, nem kívántam őket. A gabonák s egyéb keményítődús ételek, tejtermékek (kivéve néha némi kemény sajt), cukor, készételek (minden, ami nem alapanyag) elhagyásával (s ennek az elején volt az édességben szegény időszakom) nem fogytam semmit (25 kiló felesleg mellett). De ez nem is valami informatív, mert még azt se írtam le, mi lett a vezető makrotápanyagom és 1000 vagy 3000 kalóriát ettem :D Ami azért nem mindegy. S vannak egyéni jellegzetességek is. Van, aki sokkal kisebb változtatásokkal már fogy (gondolom, kevesebbet eszik, többet mozog vagy más testi működésű, mint én). De az erőteljesebb szénhidrátcsökkentés nekem segített egy ideig.
2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Januárban kezdtem el megváltoztatni az életmódom. Először csak a cukrot és a fehér kenyeret hagytam el, reggelire még pár szelet teljes kiőrlésű kenyér belefért. Emlékeim szerint olyan 6-7 kg-ot fogyhattam kb. másfél hónap alatt. Azóta sportolok, egyik nap súlyzós, másnap aerob edzés (gyaloglás). Összesen kb. 16-17 kg-ot adtam le január vége óta. Még kb. ennyit le kell adnom, hogy jól nézzek ki. A mozgás több szempontból fontos. Megelőzi, hogy izomból fogyj, sőt akár növeli is az izomtömeget, ami miatt nem fogysz csont soványra, így nem fog rólad lógni annyira a bőr. Állítólag a bőr feszességének is sokat számít a mozgás, illetve kalóriát égetsz vele. Ha nő az izomtömeged, akkor pedig nő a szervezet kalóriaigénye, ami szintén jót tesz a fogyásnak.
2014. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat hete hagytam el teljesen a cukrot, (még a mézet is) lisztet, kenyeret, tésztát. 6 kilót fogytam.
2014. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es mit esztek kenyer es zsömle helyett? Ugy halottam a facen, hogy a teljes kiörlesü liszt nagy kamu.csak meg akarjak vetetni velünk a dragat. A cukorrol nem biztos h le tudnek szokni.De most kezdtem el a fogyokorat.kb. 8 kg felesleg van rajtam.
2014. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Kenyér helyett? Attól függ. Hol magkenyeret, hol zöldséget, hol semmit :) A kenyér elhagyása igazán nem volt nehéz :) Hozzádobtam az összes gabonát és keményítődús dolgot is, na így már kihívás volt az elején. A tej és rokonsága már egyszerűbb, csak a kókusz szinte mindent megold, húsra pedig sose volt szükségem. A cukor se kötelező... Amíg van elég tojás, olajos mag, zöldség és pici gyümölcs az életemben, nem igazán érzem, hogy túlságosan korlátoztam volna magam :) Azért néha van egyéb is, hedonista célokból, de azok nem alapvetően fontosak.
2014. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Kenyér helyett zöldséget eszem. Ha a cukorrol nem tudsz lemondani el se kezd az a legnagyobb ellenség. Vagy egyik napról a másikra nem eszed vagy semmi értelme a fogyókúrának.
2014. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy X kilót vagy Y kilót írunk, a lényeg az az, hogy a kenyérféleségek és édességek elhagyása jelentős fogyást eredményezhet és az egészség szempontjából is ideális.
2014. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valaki tudna irni egy etrendet,vagy h akkor mit kene enni? 3-as ha 1 het alatt fogyott 6kg-t sztem azt kesöbb vissza is szedi. de mennyit sportoljak? az etkezes lenyegesebb a fogyas soran? akkor megprobalok nem enni edesseget.nagyon szeretenek lefogyni,parommal is a kapcsolatomat kicsit felfrissiteni. ;) legyszi adjatok tippeket,ti tapasztaltak vagytok,a neten annyi minden van,nem birok rajta eligazodni.mellesleg eszek nehe müzlit,a zsiros kajakat mar nem igazan eszem,es a menstruacio alatt mar nem görcsöl annyira a hasam. :)
2014. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as

Holl írtam hogy egy hét alatt fogytam 6 kilót?

Olvass vissza.

3-as voltam

2014. jún. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
- Hol-
2014. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!