Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ti hogyan fogytatok le? Ha...

Ti hogyan fogytatok le? Ha kevesebbet eszek, nem eszek cukros dolgokat és sportolok még akkor látványosan fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)

2016. márc. 15. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat latvanyos nem biztos hogy lesz rovid ido alatt de hogy egeszsegesebb mint most az biztos
2016. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam átálltam vegán életmódra, fél kiló tészta két nap alatt simán lemegy, de mégis vékony vagyok.
2016. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak mert kevesebbet eszel, nem eszel cukrot és sportolsz, még nem tuti, hogy egyáltalán fogysz. Kalóriadeficit kérdése.
2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!

Én tavaly augusztus környékén kezdtem el fogyni. Előtte naponta futottam 8-10km-ereket, és kevesett ettem. Viszont nem figyeltem a minőségre. Inkább szemetet vittem be, mint normális kaját. Aztán változtattam ezen. a munkám miatt nincs időm sportolni már, kivéve naponta 1x a negyedikre felcammogni. Normálisan is eszek, napi 2x főtt kaja, kenyér/zsemle csak reggelire. A csokiról viszont nem mondtam le, ettem/eszek azt is. Viszont a chipset kerülöm. Na, nekem így sikerült 10kilót leadnom fél év alatt, és azóta is tartom a súlyomat. Remélem, segítettem. :D

2016. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem az a lényeg, hogy kevesebbet enni, hanem hogy mit. Nem rossz kerülni a tészta féléket, ha kenyeret eszel, akkor is mértékkel és lehetőleg valami barna, magvas, teljeskiőrlésűt. Cukros dolgokat kihagyni. Sportnak pedig az aerób mozgás a legjobb :)

ha beáll a rendszer, utána csak úgy futnak le rólunk a kilók :)

2016. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!