Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Melyik kenyeret ajánlanátok,...

Melyik kenyeret ajánlanátok, ami nagyon magvas, és ch. Szegény aránylag. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

aldi, lidl


[link]

2016. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és még várnék ötleteket. Ja,és laktózos sem lehet !!!
2016. nov. 15. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne szerintem ha keresnél (pl aldiba is van azt hiszem) valamilyen ch szegény liszt keveréket és magadnak sütnél kenyeret.
2016. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lidl ben van, előre csomagolt fél kilós kis kenyér, szeletelve, de az tényleg fél kilós, tele magvakkal, a péksütik környékén szokott lenni, alsóbb polcokon, nagyon magvas és finom. kb 3-400ft de sokáig elég mert telít is rendesen
2016. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, de van még egy kérdésem. Laktózmentes-e?? Ma nyilt a Spár felujitott boltja a Kerepesi uton. Elmentem megnézni szemüveggel, és nem találtam olyan kenyeret, ami nem tartalmazott tejet. Nem is vettem kenyeret magamnak.
2016. nov. 17. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4. LIDL ös vagyok, Jean Pierre - Rye bread a neve, direkt megnéztem neked, semmit nem ír laktózról, egyedül a szezámmagra hívja fel a figyelmet. Nekem eddigi legfinomabb magvas kenyér. Hajrá ;)
2016. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, holnap megyek.
2016. nov. 21. 18:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Na megvettem, tényleg jók az értékei. Még ilyet soha nem vettem, láttam, de azt sem tudtam mi ez. Olyan nehéz és sürü, mint a tégla. Kiváncsi vagyok, majd este megkóstolom. Nem tudom mi lehet benne az a rengeteg mag, mert a papirja nem irja. Köszi.
2016. nov. 22. 15:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon halkan mondom, nekem nem izlik. Nem az én világom. Nekem ez nem kenyér. El fogom fogyasztani valószinü, de ma pl. a gulyásleveshez hát.....
2016. nov. 23. 13:40
 10/10 anonim válasza:
54%
A szénhidrátra szüksége van a szervezetednek!
2016. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!