Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta kenyeret ajánlaná...

Milyen fajta kenyeret ajánlanátok ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Nagyon elszánt vagyok, elhatároztam hogy megszabadulók jópár felesleges kilómtól. Jövőhéten szerdán kezdem az egészséges életmódot és persze beleviszem az életembe a mozgást, sportot is. :) Nem vagyok tisztában a dolgokkal hiszen mindenfélét írnak neten, esetleg valaki tudna nekem biztosat mondani hogy melyik kenyeret kell enni azoknak akik fogyni szeretnének?Melyik az a kenyér ami kevésbé hizlal?Én úgy tudom hogy a teljes kiőrlésű kenyér??! :)

2015. aug. 8. 11:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért! :)
2015. aug. 8. 11:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak csökkentett szénhidráttartalmú kenyerek olyat vegyél.
2015. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor a teljes kiőrlésű kenyér az nem javasolt? Mert az itt van közel egy pékségben.
2015. aug. 8. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyen kenyér nem javasolt, azt úgy ahogy van el kell hagyni. A teljes kiőrlésű nem sokkal jobb a fehér lisztesnél, ez nagyrészt csak parasztvakítás, főleg, hogy amire ráírják, hogy tk az általában színezett fehér kenyér pár százalék tk búzaliszttel.
2015. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell elhagyni teljesen a kenyeret. Semmilyen diéta nem jó, ami arról szól, hogy valamit teljesen el kell hagyni.

Viszont nincs olyan, hogy bármennyi kenyeret ehetsz, ha az nem fehér kenyér. De nyugodtan ehetsz fehér kenyeret, csak arra kell figyelni, hogy csökkentsd a péksütik, kenyérfélék arányát (ha eddig abból sokat ettél). És egyél nagyobb arányban olyat, amit eddig nem és fontos lenne, zöldség, hal, hús.

2015. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A teljes kiőrlésű kenyér főleg élettani szempontból jobb és állítólag alacsonyabb a glikémiás indexe is, ezért ideálisabb választás. De ami az energiatartalmat illeti, a kenyerek nagyjából azonos szinten mozognak, tehát kalória tekintetében nincs számottevő különbség közöttük.
2015. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az se jó, ha mindig teljes kiőrlésút eszel, mert jobban megterheli a bélrendszert, így okozhat problémákat.
2015. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
@4 nem írhatja rá senki, h teljes kiörlésű, ha nem az. Az összeesküvésed hamis. Azt rá írhatja, hogy teljes kiörlésű liszttel készült, DE az nem ugyan az. Ráadásul az összetevők feltűntetése érdekes kérdés ilyenkor.
2015. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Puffasztott rizs?
2015. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az Abonett kenyér elég jó, egy vékony szeletben kb. 17 kalória van, egészséges is. Én is le szeretnék fogyni egy kicsit, ezért ősztől a suliba felváltva fogok ezt és teljes kiőrlésű barnakenyeret vinni
2015. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!