Saláta vacsorára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam, hogy a fehérje a legjobb választás vacsorára, ellenben a szénhidrát nem annyira...A kedvenc esti menüm túró/cottage cheese/natúr joghurt, egy jó tányér salátával; fejes saláta, paprika, paradicsom, uborka, néha répa, hagyma, retek, káposzta, szóval imádok este (is) nyers zöldségeket enni, de ezek nagyrészt szénhidrátok, ezzel nem terhelem meg a gyomrom/szervezetem?

2016. dec. 14. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez jól hangzik. Nehogy már a salátától félj... :D

Érzed, hogy neked megterhelő a zöldség? Nekem 2 kiló alatt biztos nem, már a szénhidrátszegényebbek. A saláta lightos. Igen, a zöldség főleg szénhidrát, ha a kalóriát nézed, de ha az összetételt, akkor főleg víz és akad benne rost is, fehérje is, persze ch is, hogyne. Mégis mit akarsz enni, pucér túrót? Az is egy opció, de a zöldséggel sincs gond, nyugi :)

2016. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ch mentesen gyakorlatilag lehetetlen étkezni - hosszú távon. Miért is kéne? A zöldség tök jó erre, fölösleges ezen problémáznod.
2016. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :D Egyébként én is tudom az eszemmel, de sajnos nagyon parázós vagyok :(
2016. dec. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!