Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ehetem ezt a salátát vacsorára...

Kakaos.pampuska kérdése:

Ehetem ezt a salátát vacsorára, ha dietázom? (csirkemell, paradicsom, jégsaléta, uborka)

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hust inkabb mar ne egyel este, foleg ha dietazol, nagyon sok ido mire megemesztodik.
2015. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi.. :-)
2015. febr. 4. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A csirkemell csupa fehérje,miért ne ehetné??
2015. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huha, nem kell azonnall lepontozni kedves utolso, elobb inkabb jarj utana!:) Ehet csirkemellet, mindenki belatasa alapjan cselekszik amugy meg, en csak a sajat vvelemenyemet irtam le. Mivel a hus nehezen emesztodik(mert hosszu belrendszerunk van), kepes akar 12 orat is eltolteni a gyomorban, de ha kemebyitovel esszuk akkor 24-et is. En nem terhelnem le vele a gyonromat estere, foleg dieta idejen, mivel az anyagcseret is lassitja, meg pl nekem nen is esik jol olyankor, csak valami konnyu.


Kerdezo: Elhizni termeszetesen nem fogsz attol, hogy egy kis csirkemellet is eszel a salataddal, ha neked ugy esik jol, edd ugy, a csirkemell tdieta-kompatibilis husi

2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

#4!

Mi az, ami estére véleményed szerint elég könnyű?

2015. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
En hust nem szoktam enni estere, ennyi. A velemenyem kerdezte en pedig elmondtam. Nem kell allandoan tamadni a masikat.
2015. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Hol volt ebben a támadás? Csak megkérdeztem, mit eszel estére, ami a Te gyomrodat nem terheli.

Vagy titok?

2015. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!