Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek most vacsorára 2db....

Mit egyek most vacsorára 2db. palacsinta? 1 karéj kenyér felvágottal vagy csak saláta?

Figyelt kérdés
melyik lenne a legfogyókúrásabb erre vagyok kíváncsi ez leszaz 5. evésem ma próbáltam keveset enni egésznap

2013. ápr. 21. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saláta a legkevésbé hizlaló ezek közül, de ha egész nap nem ettél szinte semmit, lehet, hogy valami tartalmasabbat kéne, hiába mondják, hogy este nem célszerű sokat enni.
2013. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
salátát egyél ehetsz hozzá felvágottat is:))) de tessék ezzel az étrenddel jól lakhatsz minden nap és még fogyhatsz is tőle nekem be vált:))) [link]
2013. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Palacsintát ne egyél ha fogyni akarsz és kerüld a kenyeret is (főleg vacsorára)! Ne arra törekedj,hogy a lehető legkevesebbet egyél, hanem hogy amikor eszel az laktató legyen, és ha megéhezel legközelebb akkor egyél gyümölcsöt, vagy igyál egy kis vizet. Egyébként én is a salátát tudom javasolni ezek közül.
2013. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saláta, keménytojás vagy sonka.
2013. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2-vel előttem lévőhöz hozzászólva: igen, egyél gyümölcsöt ha megéhezel, de este már ne nagyon, napközbe lehet, este ne:)
2013. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szop*d le magad helyette.
2013. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!