Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit vegyek holnap reggelire/tí...

Mit vegyek holnap reggelire/tízóraira a Lidlben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval holnap korán kelek, így nem tudok otthon reggelizni -zabkását szoktam-, (nem tudok rögtön felkelés után enni, csak utána 1-2 órával), körülbelül 2-3 óra felé fogok haza érni, addig buszozok, hivatalba mászkálok, ügyeket intézek. Ha leszálltam a buszról szeretnék befutni a Lidlbe venni valami olyan ételt, amitől nem éhezek meg 10 perc múlva, és útközben is gyorsan meg tudom enni. Van ott valami teljes kiörlésű péksütemény, cukormentes müzliszelet, vagy ilyesmi? Most sajnos nincs itthon olyan amit elvihetnék, csak puffasztott rizs, de azért nem rajongok. Köszi a válaszokat előre is :)!
2016. dec. 15. 17:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
van müzliszelet
2016. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Márkát nem tudnál mondani? Sajnos reggel tényleg nem lesz időm válogatni, leszállok a buszról, beszaladok a boltba és spuri a hivatalba
2016. dec. 15. 17:17
 3/14 anonim válasza:
FirstNice
2016. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmi szénhidrátszegény dolgot nem fogsz találni a Lidlben, nekem elhiheted!
2016. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak péksütemények. Ott fogsz találni teljes kiőrlésű kiflit, ha ezt szereted.
2016. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ, ha holnap kivételesen veszel egy péksüteményt reggelire, de ha semmiképp nem akarsz ilyesmit, akkor vehetsz kaukázusi kefírt, egy banánt meg egy almát és azzal bőven ki lehet húzni addig.
2016. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi! A kefír tényleg nagyon jó ötlet, kiflivel!

A fehér lisztes, cukros péksüteményekkel és a gyümölcsökkel az a gondom, hogy engem egyáltalán nem laktatnak, sőt még éhesebb leszek tőlük :( Tudom, hogy nem dőlne össze a világ, ha olyat ennék, és a napi keretembe is bele tudnám kalkulálni, csak hát sajnos én ilyen vagyok :/

2016. dec. 15. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Megértelek, én se lakom jól a péksütiktől (a zabkásától se, mert szénhidrátbomba). Én vennék egy darab sajtot, vajat, olajos magvat, ilyesmit, zöldséggel. Ez persze más műfaj, neked bizonyára nem felel meg ez.

A helyedben vinném a szokásos zabkásámat, elkészíted ma. Ha nincs időd leülni, akkor pedig valami más ételt, ami könnyen lecsúszik, nem tudom, miket eszel. Én pl. vinnék tojást, főve vagy sütve, bárhol bekapható, ha kell.

A sajt vagy mondjuk halkonzerv péksütivel nem működik? Van benne szénhidrát is, normál étel, amit az emberek szoktak, de van benne laktató fehérje és zsír.


Tk péksütire van esély, de mi a múltkor pont nem találtam (valamilyen magvasat igen, de nekem tk-sat kellett vennem valakinek).

2016. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ez mekkora butaság... Mindig ott vásárolok a hipermarketeken kívül, akkor is, ha 25 gramm ch alatt akarok enni. Természetesen van szénhidrátszegény étel. Hogy kinek mi minősül ételnek, az persze változó, de a Lidl-ben is megvannak az alapételek, ilyen flancos speckók valóban nem.
2016. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van zöldséges ciabatájuk, 194kcal/100g, egy darab 65-80g. Nagyon finom, és szerintem laktató is
2016. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!