Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Banánturmix reggelire vagy...

Banánturmix reggelire vagy inkább tízóraira?

Figyelt kérdés

Suliba járok és már nagyon unom a sok szendvicset,reggelire és tízóraira is mindig azt viszek. Gondoltam rá,h valamilyen turmixot viszek inkább. Valamit muszáj ennem mivel minden nap 4-ig vagyok suliba,de nem tudom,h melyik étkezést kellene "kiváltani" vele?

Ti mit ajánlanátok?



2014. febr. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha turmix reggelire akkor mi lesz tízórai?

Ha turmix tízóraira, akkor mi lesz a reggeli?


Amúgy szerintem inkább reggelire fogyaszd.

2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A banánturmixot és az egyéb turmixokat azért találták ki, hogy a tegnapi "gyér vacsorát" pótolja. (Legalábbis általában). A banán turmix nem reggeli. A reggeli (például) a rántotta. Viszont ha nem reggeli, akkor tízórai. Viszont ha tízórai, akkor azt az iskolába kell elfogyasztani. És, ha a suliba beviszed a turmixodat nem kicsit fognak piszkálni...

A te helyedben én OTTHON meginnám, és tízóraira többet ennék.

A tízórai opció sok, és van google.

2014. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha több cuccot raksz bele, akkor a banán turmix tökéletes reggelire.


Turmix recept:

2 bögre rizs tej (ha fogyni szeretnél, akkor ajánlatos rizs vagy mandula tejet inni. Szóját semmi féle képpen ne igyál! A sima tej se rossz, de alapból annyira nem egészséges).

1 nagy vagy két kicsi banán

1 kis kanál vanillia

1 kis kanál fahéj


Vegyél chia magokat, áztasd be őket előző este vízbe, és reggel tedd a turmixodba miután már elkészítetted. Ha ezt így megiszod, akkor lesz egy nagyon jó és finom reggelid. :)


Hozzá ajánlom tízóraira a teljeskiörlésű szenyát (picit!) zöldségekkel. Pl. hummus és avokádó. Vagy csak simán pari, uborka és paprika. A hummus azért lenne jó, mert megvannak benne azok az amino savak, amik a kenyérrel kiegészülve teljes protein láncokat adnak, és mint mondani szokás minden étkezésre kéne proteint enni...

2014. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!