Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit vegyek holnap reggelire/tí...

Mit vegyek holnap reggelire/tízóraira a Lidlben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval holnap korán kelek, így nem tudok otthon reggelizni -zabkását szoktam-, (nem tudok rögtön felkelés után enni, csak utána 1-2 órával), körülbelül 2-3 óra felé fogok haza érni, addig buszozok, hivatalba mászkálok, ügyeket intézek. Ha leszálltam a buszról szeretnék befutni a Lidlbe venni valami olyan ételt, amitől nem éhezek meg 10 perc múlva, és útközben is gyorsan meg tudom enni. Van ott valami teljes kiörlésű péksütemény, cukormentes müzliszelet, vagy ilyesmi? Most sajnos nincs itthon olyan amit elvihetnék, csak puffasztott rizs, de azért nem rajongok. Köszi a válaszokat előre is :)!
2016. dec. 15. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az a legjobb, ha ma este összedobod a szokásos zabkásádat, bedobozolod, magaddal viszed és el van intézve. Egy jó kása hidegen is jó, ehető. ;)

2016. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Húha, a bőség zavara...:)

Ha lehetne dobozban vinnék zabkását, lecsót, főtt tojást, husit, zöldséget, de tényleg egész délelőtt rohannom kell, és azért az utcán, vagy a NAV-nál csak nem fogok kanalazgatni a kis dobozkámból :D A buszon meg mindig leszúrnak a sofőrök, hogy ott nem szabad enni. Nem is szeretek idegenek előtt abrakolni, de muszáj, mert iszonyat hangosan tud korogni a gyomrom, így ha tehetem sokszor eszem keveset, esélyt sem adva erre, mert elég kellemetlen tud lenni. :D Ezért gondoltam valami péksütire vagy egyéb egyszerű "csak megfogom és kieszem a zacskóból" dologra. Tényleg köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske! :)

2016. dec. 15. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tk. kifli, banan, narancs, ivojoghurt, esetleg turo rudi.
2016. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lidlben vannak fit and well termekek..ch csokkentett peksutik..pl a fit and well kakaoscsigaba 20gr korul van a felszivodo szenhidrat..aranylag lassan szivodik fel mert elelmi rost is van benne boven..ez se a legegeszsegesebb mert van benne buzaliszt is de ch szegeny es lassan szivodik fel es 1x meglehet engedni..darabja 120 ft 2 3 darabbal ellehet lenni vele orakig
2016. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!