Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő után szokott hozzá...

Mennyi idő után szokott hozzá a szervezetetek a kevesebb szénhidráthoz? Mikor nem volt "elvonási tüneteitek"?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 8. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha fokozottan csökkentettem, akkor nem volt gond. Drasztikus csökkenés után szokott lenni probléma.
2017. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy pár hét volt, mire leszoktam a cukrot és lisztet tartalmazó kajákról. Az elején kb. olyan volt, mint a cigiről való leszokás, de aztán már a pozitív hatások vittek előre, úgymint fogyás, több energia, jobb emésztés
2017. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha nem tudtam hozzászokni, évekig jojóztam különböző ch csökkentős magas fehérje és zsír, vagy magas fehérje vagy zsír tartalmú diétákkal, de mindig fáradékony, levert, dekoncentrált voltam és a végén mindig feladtam...

3 hónapja csinálom most a saját magam által kialakított magas szénhidrát, alacsony fehérje és zsír arányú étrendwmet, fogyok, zsírból fogyok, és napról napra energikusabb vagyok...

120kg ról kezdtem október elején, most 97 vagyok.

2017. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3# vagyok azt hozzáteszem, hogy nem fínomított cukrokat meg péksütit eszem, ezeket soha nem tekintettem élelmiszernek.
2017. jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első 3 nap volt nehéz (fájt a fejem és nagyon álmos voltam), utána ez megszűnt és azóta mintha kicseréltek volna.

(Én elég drasztikusan, egyik napról a másikra váltottam étrendet, valószínűleg jobb a fokozatos csökkentés.)

2017. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 napja kezdtem el, hogy nem eszem fehér lisztes cuccokat, fehér kenyeret, péksütiket, cukros teát. Első két nap furcsa volt kenyérfélék nélkül, de utána semmi. És sokkal könnyebbnek érzem magam, ennek lehet az is az oka, hogy drasztikusan növeltem magamhoz képest a folyadékbevitelem :)
2017. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

80 grammal semmi gond nem volt a világon, de a ketogén diétához (ami nálam 30-40 gramm ch-t jelentett az elején) már kellett az azt megelőző pár év 80 grammos időszak. Nem voltam hajlandó hetekig szenvedni, egyszerűen 1-2 nap után mindig abbahagytam.

Ma már 5 gramm se lenne gond (már ha képes volnék zöldség nélkül élni etc. fizikailag nem gond egy rövid ideig, az tuti), de van, aki soha az életben nem szokja meg a kevés szénhidrátot (vagy meg sem tudja próbálni megszokni, mert 1-2 szénhidrátszegény és zsírdús étkezés után rosszul lesz), ez egyéni. Én a sok szénhidrátot nem tudnám megszokni. Egy átlagos cukorbeteg étrenden állandó, sőt fokozódó cukormérgezésem lenne s enervált lennék s egyáltalán nem vagyok ezzel egyedül. Ha a szénhidrát szinte csak zöldségből jönne, talán akkor kibírnám, de nem lenne ideális.

2017. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisz85 ***** válasza:
érdekes, nehezen fogyó alkat vagyok, igazi endomorf, mindenki mondta, hogy hát csökkentsem a ch-t, súlyzós edzés és aerob oszt akkor lefogyok, saját tapasztalt, hogy így is lett, folyamatosan csökkentettem a ch-t 100 g / napig lementem szépen, viszont annyi izmot vesztettem, hiába a kimért diéta, hogy dobhattam a kukába az egészet, aztán a következő diétám már jobb volt itt nem mentem 150-180 g alá /85 kg os súllyal /160 cm vagyok/, és így viszont nem is estem össze, tehát nálam ssaját tapasztalat alapján nem szabad túlságoasan levinni a ch-t, tisztán kell egyek, 5 6x naponta, sok , vagyis inkább rengetek folyadék és zoldség, csak tiszta kaaja, rengeteg kardió/aerob edzés/ és súlyzós edzés 3 4x egy héten, pucol is rendesen.
2017. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy hete diétázom, előtte sokat ettem, nasik, chipsek, sült krumpli, pizza, koktélok, pezsgő. Naponta! Egy hete kezdtem a diétát, de már az első nap sem hiányzott se a chips, se az alkohol vagy a tészta. Sok zöldséget halat, rákot, stb eszem és laktat. Teljesen megszoktam már. Már lement majdnem 1kg és szírból, még 2kg-ot szeretnék.
2017. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!