Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi szénhidrátot egyek...

Mennyi szénhidrátot egyek hogy az utolsó 2-3 kiló felesleget letudjam adni?

Figyelt kérdés
Napi kb. 1-2 kiflinek megfelelő mennyiség az jó?
2017. ápr. 21. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kifli. Inkabb tk es ilyesmi dolgok. A kifli a legrosszabb.
2017. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkabb memnyi kcal-t egyel az a kerdes.

Ugy emlegeti mindenki a ch-t mintha csak ez szamitana,feherje is ugyanannyi kcal a zsir pedig tobb mint duplaja.

2017. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kalória sem kérdés, mert sok kalóriával is lehet fogyni, csak még többet kell elégetni.


Én napi 20-30 grammm ch alatt eszem, ha fogyni akarok, aztán vagy sikerül, vagy nem (hiszen attól még bőven túlehetem magam, bár nehezebb, mint sok ch mellett), de nem ezen múlik, tényleg s amúgyis egyéni. Engem nem laktat a ch, nekem jobb kevéssel, de van, aki többszáz grammal fogy...


Ha a zsír nem sok, akkor van összefüggés a ch és a kalória közt, illetve a csuda tudja, 40 vagy 130 gramm fehérjét eszel... De a kalóriaigényed akkor is ismeretlen.

2017. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
165 cm magas vagyok és 52kg. Olyan 1300 kaloria körül szoktam enni de hiába szeretném mem mozdul lefele a mérleg nyelve.
2017. ápr. 23. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!