Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony vagyok, szeretné...

Nagyon vékony vagyok, szeretnék egy kicsit vastagodni, havertól kaptam 3 kiló ilyenfajta szénhidrátot, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

[link]


ő azt mondta minden hétköznap eddzek keményen, és rakjak 4-5 kanállal tejbe ebből a porból edzés közben és pár hét múlva látványos lesz a változás persze ennem is kell mellette sokat. Más ismerősöm viszont más módszert ajánl..egyébként otthon fogok edzeni, van is megfelelő súlyzóm

nos én rendkívül vékony vagyok, anyagcserém nagyon gyors, a genetikám rossz ilyen szempontból, hízásra képtelen vagyok akármennyisszer próbálkoztam

viszont súlyzóztam már többször is korábban (sajnos mindig abbahagytam különböző okok miatt) és elég hamar látszódott a változás, gondolom azért mert ilyen vékony karokra minimális izmot nem lehet nehéz felszedni, de aztán ugye nem folytattam és nem maradt rajtam ez a kicsi izom..

szóval ebből a glucofastból mit lehet kihozni? segít nekem vastagítani a karom? jelentősen felgyorsítja a dolgokat mintha "natúrba" csinálnám? köszönöm előre is a segítséget :)


2016. jan. 13. 23:03
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
58%

Ez is csak sima kaja, szénhidrát, nem csodaszer. Olyan mintha rizst ennél utána. Vegyél mellé proteint is és tolj belőlük 40-4 grammot edzés után. De nem ez számít, hanem az egész napi össz kajabevitel. Tömegnövelő étrend kell, mert étrend nélkül ehetsz te bármilyen tápkieget szart sem fog érni.

A tápkiegekkel még naturál vagy az nem dopping, nem kox!

2016. jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kaja, kaja,kaja ez a legfontosabb, ez is az, semmivel nem jobb mint a rizs. Sárga kapszulát olvasd el.
2016. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!