Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem fogyok a hasamról?

PetiOS kérdése:

Miért nem fogyok a hasamról?

Figyelt kérdés

Nem zabálok,mint előtte,kis adagokat eszek.Minden másnap lépcsőzök a 9.emeletre,nem használom a liftet.180cm és 100kg vagyok.A mérlegem is fura,egyszer 98kg-ot mutat,rá 4napra meg 111kg-ot.Nem értem én ezt.A lényeg 20kg-ot kellene leadnom.E.ü okok miatt is.Magas vérnyomás.stb.


38F


2017. ápr. 23. 09:56
 1/9 anonim válasza:
30%

40 perc aerob edzés (séta), zsírmentes táplálkozás (csak lenolaj). Kenyér, tej elfelejtve. Csirkemell, hal, pulykamell stb. főétkezésként.

Szedhetsz Chia magot magas vérnyomásra. Reggelire zabpehely, tejjel, kakaóval, csapvízzel.

Ha ezeket betartod, le fog menni és a vérnyomásod is be fog állni.

2017. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%

A mérlegbe pedig tegyél új elemet. Vagy vegyél másikat.

Ja, olvasgasd a sárga kapszula könyvet.

2017. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én,csak az a gond,hogy nem vagyok úgy eleresztve anyagilag,hogy külön főzőcskézzek,és az itt felsoroltakat ehessem.Van ami van,azt kell megennem.Szóval nincs választás e téren.
2017. ápr. 23. 10:26
 4/9 anonim válasza:
Csak azt nem tudom, ha az ember segít, miért pontozzák le? Beteglelkű biboldók oldala :D
2017. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit sem.
2017. ápr. 23. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ajánlott zab pont durván olcsó (a chia mag nem, az simán hanyagolható), de persze bármilyen étrenden lefogyhatsz, mennyiség kédése. Az egészséged miatt kellene egy jó étrend, sok pénz sem kell hozzá.


Ha a mérleg ennyire rossz, ne használd, a centik úgyis informatívabbak.

2017. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is a hasamra hízok :((
2017. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval zabpehely.Az ilyen lassan felszívódó gabona?Gondolom azért jó,mert nem vagyok éhes tőle rá pár órára.Teszem azt reggelire azt eszek tejjel egy tányérnyit.De mézet rakhatok rá?Vagy az már nem frankó mert édes?
2017. ápr. 23. 13:12
 9/9 anonim válasza:

Szia. Nem vagyok teljesen pro az egészséges táplálkozásban, de azt, hogy a kajával van elsősorban gond így is meg tudom állapítani. Hiába eszel többször keveset ha szart eszel. A zabot azért ajánlják mert lassan felszívódó szénhidrátot tartalmaz... ez nem azért jó mert később leszel éhes tőle, hanem mert ami gyorsan szívódik fel abból "rögtön" zsír lesz mert nem tudja a szervezeted beépíteni.

A jó étrend tény, többe kerül, de nem muszáj rögtön a legdrágább megoldásokat keresned, ha csak fele annyira követed a jó étrendet már közelebb vagy a cél felé. Emellett nem árt mozogni is, a lépcsőzés nulla, azt vedd úgy, hogy hozzátartozik az életedhez. Kezdj el mozogni, az nem kerül semmibe.

2017. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!