Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a hasamról,...

Miért nem fogyok a hasamról, ha hetente 3szor futok, nem vacsizok, stb. egészen szépen haladok a diétával, de valamiért nem fogyok a hasamról, miért?

Figyelt kérdés
126 kg voltam, január 1-vel nekiálltam diétázni, januárban lement 5,5 kg februárban 5,5 kg, márciusban 4,5 kg áprilisban 3,5 kg. tehát összesen 19 kg. ez mind szép és jó, de a hasamról alig fogytam.. 3 cm-el lett kisebb a kerülete.. WTF? a lábaim, meg a seggem ment le. mit csináljak, hogy a hasamból is menjen le? elég bizarr látvány vagyok így :D
2014. máj. 6. 15:27
 1/5 anonim válasza:
A hasról nagyon nehéz fogyni. Rengeteg hasgyakorlatot kell csinálni,felüléseket. Túl gyorsan fogysz egyébként. Ki mondta neked, hogy nem szabad vacsorázni? én kb 6 szor eszem egy nap, egészségesen (sok zöldség saláta, főzelékek, levesek, csirkehús, desszert pedig gyümölcs) nem hízok.
2014. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát onnan nekem sem megy sajnos. :(
2014. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eszek reggelit kenyeret is, stb. meg ebédet is (korábbi adagom felét), délután meg csak gyümölcs, utána meg leküldök 2 liter zöld teát. nagyjából így fest ez az évem. :D eddig idén 110 liter zöld teát ittam, elég durva cucc :D na akkor nagy hasam lesz, mert tuti hogy arra rá nem veszem magam hogy tornázzak :D talán ha lenyomok még 20 kilót akkor már lesz eredménye is :D
2014. máj. 6. 16:52
 4/5 anonim válasza:
Na ez a legrosszabb hozzáállás, hogy nem veszed rá magad tornára. Nagyon egészségtelen amit csinálsz, és sose lesz szép hasad így.
2014. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem baj, ha nagy hasam lesz hát nagy hasam lesz :D akkor is nyomatom még, amíg 40 mínusz nem lesz. legalább elmondhatom hogy lefogytam 40 kilót vazze, azért az se gyenge. és hidd el ez az étrend egészségesebb mint a korábbi :D
2014. máj. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!