Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, tornázok . Le ment...

Diétázom, tornázok . Le ment eddig 7 kiló 2 hónap alatt, a hasamról viszont sehogy sem fogyok. Három gyereket szültem, a kicsi most 9 hónapos. Hasizom gyakorlatokat is végzek, de még nagyobbnak látom a hasam, mint egy hónappal ezelőtt. Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? ezzel a problémával mit kezdhetek?
2013. febr. 25. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos genetika.
2013. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam itt a net-en egy doktornő írta, hogy a liszté-érzékenység gyengébb formában jelentkezhet elhízásban, és elsősorban aránytalan pocak-méretben is.


Akik sok mindent elkövetnek, hogy lefogyjanak, (főleg pocakról) és nem sikerül, célszerű egy ilyen jellegű bevizsgálást kérniük.

De megoldás lehet az is, ha a búza-lisztből készült termékek fogyasztását hanyagolják, és ez esetben is megoldódhat a problémájuk.

2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Keress rá a glutén-mentes táplálkozásra. Azok között találtam valahol ennek a doktornőnek az írását.

Egyébként egy ismerősöm közel 100 kg-ról 5-6 hónap alatt fogyott vissza cca 75-re, amikor átállt a gluténmentes kajákra. Mellette semmi torna, stb. csak rendelte az ilyen kész-ételeket, házhoz vitték-viszik neki, és azt eszi.

2013. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az egy dolog,hogy te mit látsz,meg egy másik,hogy mit mutat a mérőszalag.

minden hónap elején mérj testrész kerületeket és testzsír százalékot.

ezekből vonhatsz le értékelhető következtetést.

avatatlan szemet a tükör csak félrevezet.

a has edzés meg a hasfal erejének növelésére való,nem lesz tőle kisebb.

szülés után jó gyakorlat még a területre a hasbehúzás jóga gyakorlat a megnyúlt izomszalagok rugalmasságának javítására.

ami még jól jöhet és ráguglizhatsz-

kalóriadeficit jelentése,szálkásító diéta,aerob edzés.

2013. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!