Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Dietas edessegeket tudtok?

Dietas edessegeket tudtok?

Figyelt kérdés
Jelenleg fogyokurazom,nincs semmi allergiam de nem szeretem a sutiket en nagyon csoki imado vagyok de ez nem fer bele a dietamba nyilvan. Tudnatok finom edessegeket/termekeket pl alpro puding stb. Koszonom.
2017. máj. 10. 16:20
 1/8 anonim válasza:
2017. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Étcsokiban kevesebb a kalória, nyilván minél nagyobb kakaótartalmút veszel, annál jobb

Túró Rudi is 100-130 kcal, attól függ milyet eszel, egyébként most kijött pár újfajta, egészséges íz is

Tejszeletekben van még kevés kalória, a legtöbb nem több 120-150-nél

De egy-egy rendes csokit is megengedhetsz magadnak néha, ha beleszámolod a kalóriakeretdbe, akkor minden nap :)

Vagy azt is csinálhatod, hogy minden nap megeszel 1 kocka (20-25 kcal) és egy sor (80-100 kcal) közötti mennyiségű csokit, az sem sok :)

Updates cuccokra ne dobd ki a pénzt, lehet, hogy nincs bennük annyi cukor, de ugyanannyi bennük a kcal mint egy rendes pudingban, csokit még nem próbáltam, nem is tervezem

Ha a csoki íze hiányzik, ihatsz kakaót édesítőszerrel, a tej amúgy is egészséges, a kakaópor meg nem sok kalória.

2017. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát nem épp süti de én minden nap ezt eszem este: 60g zabpehely 4 tojásfehérje 60 mili tej --> be a mikróba ameddig fel nem puffad és a tojásfehérje meg nem sül, majd kiszeded 100g túró és 1 banánt belekeverek és nagyon finom. 400 kalóriára jön ez így ki, de nyilván lehet kisebb adagokkal is csinálni.
2017. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 banánt turmixolj össze kettő tojással és süsd meg reggelire olaj nélkül.

Olyan állaga legyen mint az amerikai palacsinta tésztának.

Szendvicssütőben is meg lehet sütni.

Én ezt eszem néha reggelimre mikor már ölni tudnék egy kis édességért.

Gyümölcsöt is ehetsz hozzá..

2017. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15g chia mag,200ml tej,5g kokuszreszelek es ha ugyerzed nem edes akkor eritritet dobj hozza.
2017. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csoki belefér, számold bele a napodba és minél kevesebb cukor legyen benne (az enyémben semennyi sincs, saját cucc, bár egyelőre kókuszvaj nélküli, úgyhogy nem igazi csoki).

Nekem a diétás édesség az, ami fehérjét és zsírt tartalmaz, utóbbiból vagy keveset (= csak a kalóriák fele jön zsírból) vagy a végső, megevett mennyiségnek kell kevésnek lennie. De zsíros cuccnál a jóval kevesebb is elég lehet.


De ha nem egészen apró a szénhidrátkereted, van más út is, pl. egy gyümölcspuding (nálam ez főleg nyers gyümölcs összeturmixolva). Térfogatához s élvezeti értékéhez képest nem sok kalória, de az jobbára cukor (azért a bogyós gyümölcsök nem oly vészesek, plusz ezt is fel lehet dobni, a dió pl. jól megy hozzá). Nekem ez nem jó, mert egy vödörrel meg tudnék enni s akkor is hiányérzetem van, a gyümölcs nekem nem édesség. De néha jó ez is, aktuális igény függvénye.


Van, akinek egy gazdagabb zabkása is édesség, ami ugyan szénhidrátbomba, de nem azzal kell jóllakni.


Vannak lightosabb kakaós édességek, kókusztejjel és hozzáadott zsír nélkül, mondjuk ezek nekem annyira nem jönnek be, inkább kevesebb rendesebb csokit eszem.

De pl. a konjaclisztes kakaós puding az szinte nullkalóriás (a kakaó s nálam a kis kókuszkrém ad kalóriát. mazsolával még jobb, de az sok cukor, inkább kevés banánt teszek bele vagy semmit), s ez érződik is, de attól még finom s kielégítő, ha az ember enne egy édességet, de nem igazán éhes. A konjacliszt picit laktat is, s nagyon poénossá tesz bármilyen folyadékot.


Jó, ezeket csinálni kell, boltinál nézd meg a makrókat s dönts el.

2017. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Joghurt,édes tejföl,citromos túró,zabkása,jégkrém
2017. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most ez a kedvencem: [link]

Én muffinformában sütöttem ki, így több darab jött ki belőle, mint a cikk írójának, tehát egy darabban kevesebb a kalória is. Nagyon ízlik, a cukkini nem érződik rajta.

Magas kakaótartalmú étcsoki simán belefér a diétába, mivel elég tömény 1-2 kocka untig elég egy alkalommal.

2017. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!