Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok adni tippeket, hogy...

Tudtok adni tippeket, hogy miket egyek, ha kerülni szeretném a szénhidrátokat, a húst és az édességeket?

Figyelt kérdés
16/L 170 cm 60 kg

2015. febr. 6. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A szenhidratokat nem tudod teljesen kiiktatni, minimalis a zoldsegekben is van es az ugynevezett komplex szenhidratokra szuksege is van a szervezetednek. Amugy turo, sajt, natur joghurt, kefir, zoldsegek minden mennyisegben, gyumolcsok, tofu, tojas, olajos magvak pl mandula, pekandio (sozatlan)
2015. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot:) a szénhidrát teljes elkerülését én sem szeretném és tudom h nem is lehet, én arra gondoltam, hogy tésztát, kenyeret, pékárukat, rizst és krumplit nem szeretnék enni
2015. febr. 6. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajtok, saláták, grillezett zöldségek, tojás
2015. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel lisztes ételeket, krumplit, húst, akkor nagyon egyoldalúan táplálkozol, és komoly betegségeid lesznek.
2015. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyoldalú táplálkozás nem egészséges.
2015. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél bármit. Ehetsz krumplit is, rizst is, tésztát is (durum lisztből). Néha pékárut is (magvasat, teljes kiőrlésűt). A változatos étrendben ezek is beletartoznak. Az édességet, üdítőket, agyon cukrozott, sózott ételeket kell kerülni.
2015. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Édességből is van, amit ehetsz mértékkel, sötét csokit pl. 1-2 kockát, ha legalább 50% a kakaószárazanyag tartalma (étvágycsökkentő hatású többek között).
2015. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!