Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kisadagos édességeket keresek,...

Kisadagos édességeket keresek, tudtok recepteket adni?

Figyelt kérdés

Olyan édesség/sütemény recepteket keresek, amik egy-két személyes adagokban készíthetöek.

Nálunk ugyanis csak a férjem eszik édes dolgokat, ö viszont nagyon szereti, viszont egy-két darab böven elég neki is.

A legtöbb recept, amit találok, nagy adag és egy hétig (vagy meg tovább is) tartana, mire megenné és pár anp múlva már nem igazi.


Ezért kérlek benneteke, hogy bevált, kiróbált receptekkel segítsetek.


Nagyon köszönöm elöre is, ha segít valaki.



2015. ápr. 17. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az ilyen kisadagos problemakat a cukraszda nevu lehetoseggel potoljuk. Ha csak egy keves, avagy sok de meg is valtozatos sutemeny kellene, akkor irany egy cukraszda :)
2015. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a klasszikus 5 perces süti, de nagyon lehet variálni, én már sokféle képpen megcsináltam, almás, mézes, málnás, citromos, proteinporos kivitelben is. Lehet hozzá főzés nélküli krémport készíteni vagy simán vajat olvasztasz mikróban, kikvered cukorral és kakaóporral és ezzel leöntöd.
2015. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem muszáj bögrében, én jénaiban szoktam kicsit laposra és kettévágva tölteni.
2015. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet.
2015. ápr. 18. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Tiramisu,Somlói galuska plusz szerintem pár nap múlva még intenzívebb az ízük

Bögrében vagy kehelyben összeállíthatod.

2015. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!