Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy gyros tál krumpli nélkül...

Egy gyros tál krumpli nélkül mennyi szénhidrátot tartalmaz?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, és mivel az első várandósság során terhességi cukros voltam, ezért 160gr-os ch diétát tartok. (A 2. várandósság miatt nem jött ki a cukorbetegség. A kezdetektől tartottam a diétát, meg fogytam is két várandósság között 15kg-ot). Most a 3. várandósság alatt viszont nagyon kívánós vagyok. Nagyon vágyom egy gyros tálra, de krumpli helyett is salit rendelnék, így kb zöldséget, husit, és öntetet ennék. Ez mennyi szénhidrátot jelenthet szerintetek? 30-35 gr-ba belefér?

És mielőtt bárki megkérdezné, nem, nem szeretnék itthon csinálni magamnak, hogy kiszámoljam. Nem arra vágyom most. Hanem arra,amit rendelni szoktunk (és amit már nem ettem 6 hónapja).

Köszi az infót! 😊



2017. júl. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adott cégnek nincsenek adatai rá? Lehet, rá kellene kérdezni, simán lehet, hogy tudnak pontosabbat mondani, mint itt mi, hiszen azt se tudjuk, mekkora, honnan rendeled, mit tartalmaz közelítőleg...
2017. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyat rendelj, ha számolsz, ahol írják

ezeket...

Amúgy 160 gramm rengeteg szénhidrát, ha más feltétel nincs, én simán ennék krumplit is (ami annyira nem is vészes, a gabonákkal jobban kell vigyáznom), de neked nyilván más az étrended s másból megy tele szénhidráttal.

2017. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vacsira 30-35 gramm szénhidrátot ehetek. Azért gondoltam, hogy beleférhet, mert magába a zöldsekbe (káposzta, par karika paradicsom, pár karika lila hagyma), illetve a csirkehúsban kvázi kevés, vagy 0 gr ch van, az öntet meg nem nagy mennyiség. Krumplival tuti nem fér bele, mert úgy ebédre eszem néha az itthoni készítésűt, az meg 50 gr lehet. Úgyhogy 30-35 grammba kéne maradnom. 😕
2017. júl. 4. 16:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, fogalmuk sincs. 😕
2017. júl. 4. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrétumot mondani, csak annyit hogy szerintem belefér. Én jelenleg diétázom, rendszeresen eszem gyros tálat krumpli nélkül, mert imádom és fogyok, tehát nem lehet vészes. Meg úgy belegondolva, az alapanyagok sem szénhidrátdúsak, egyedül az öntet lehet olyan, ha cukrot tartalmaz. Szerintem belefér :)
2017. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!