Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Munkába fogyis, CH szegeny...

Munkába fogyis, CH szegeny kaja - mit tudtok ajanlani, ti mit fogyasztotok, ha utazni kell munkaba vagy reggelire amit magatokkal tudtok vinni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Turokrem,salatatal nemi hussal.
2017. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én otthon reggelizek zabkását az esetek 90%-ában.

Az ebédem ma pedig túróalapú pizza.

2017. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi gramm zabkasat szoktal fogyasztani, es mivel ? meleg vizzel vagy esetleg feher jogurtal?
2017. aug. 17. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:

40-50 g között.

Ha eszek mellé gyümölcsöt akkor 40 g, ha nem akkor 50 g.

Vagy natúrjoghurtba teszem vagy megfőzőm kb 3 deci tejjel és egy adag fehérjével.

2017. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon egyszerű vagyok, földimogyorót viszek, de ez nekem nem rendes és laktató étel, ritkán alkalmazom. Kiegészítőnek viszont gyakran, ha nem lenne elég a többi étel, amúgyis remek nasi.

Zöldség, tojáslepény (valamivel benne, amitől "tésztásabb". ez lehet zab, mandula és sok más), sajt, hosszabb távon más is van, de azt normál ember nem eszi meg s nekem is olyan, mint a tündéknek a lembas és az eszkimóknak a pemmikán :)


De az alap vivős ételem szezámos süti, többé-kevésbé sok tojással :) Eredetileg szinte csak szezám és tojás megsütve, de piskótásan készítve, külön vert tojással, akkor elég könnyed lesz sok szezámnál is (3-5 dkg/tojás), sütőpor nem jó bele, attól csak felreped. Enyhén sajtosan a legjobb, de erősen fűszerezem is (bors, kömény, szerecsendió). Könnyen megfogható, muffin formában sütöm. A párom is ezt visz munkába heti egyszer, mert van benne anyag és ízlik neki. Ma már a szezám egy része helyett zab van, jobb lesz és kevésbé esélyes a kesernyésség, amire a szezám hajlamos. Rendszeresen eszem, nagyon jó s a diétámba mindig belefér, max. csökkentem a zabot s növelem a tojást, így fehérjedúsabb és szénhidrátszegényebb lesz.


A párom édesszájú és különféle szénhidrátszegény sütiket visz inkább. Zabkását is, de az kegyetlenül szénhidrátdús, csak annak nem az, aki pici adaggal jóllakik.


Nyilván van még millió verzió, hús, túró...

2017. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én napi 15 gramm nettó szénhidrátot eszem összesen, szóval kb semennyit.


ajánlom a trend+ ch-csökkentett kenyeret, 100 grammban 6 gramm ch van, és nagyon laktató, szendvicseket lehet belőle csinálni.


karfiolpürét eszem krumplipüré helyett - mellé bármilyen hús jó, vagy brokkolipürét, szénhidrátmentes tésztát, esetleg jégsaláta lapuba csomagolt hamburger (ugyanugy hagyma, paradicsom, hús, csak a buci helyett levél van), ezek eléggé mobilak, szénhidrátmentesek (közel)

2017. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Shaket viszek feherjebol

Es este eszek meleget

Salatat voszek

2017. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!