Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyás kezdetéhez jó ha...

Fogyás kezdetéhez jó ha édesítőszert illetve rozskenyérre váltok?

Figyelt kérdés

3 gyermeket szültem 30 éves vagyok. Van rajta felesleg legalább 25 kg.

Egyenlőre megelégednék 10 kgval is. Úgy határoztam hogy elhagyom a cukrot és a fehér illetve félbarna kenyeret. Van egy szobabiciklim kinn azt újra használatba venném.

Kezdésnek ez így ebben a formában jól működhet?


2018. jan. 12. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek jó de szerintem amúgy kevés. Én 3 gyerek mellett biztos a normál mindent eszem csak mértékkel elvet vállalnám. Hiszen nálatok biztos van édesség a házban. Jobban járnál ha számolnád a kalóriát. Én úgy kezdtem hogy szombat reggel megméretkeztem. Heti 3x fél óra sportot megfogadtam ha törik ha szakad megcsinálom. És minden szombat reggel ráálltam a mérlegre. Így láttam hogy jó irányba haladok e. Heti fél-egy kiló ment le. 3-4 hó alatt 15 kiló. Így te is látod hogy megy a dolog hétről hétre fogysz e. A sportot közben megszerettem és már többet csinálok. Nagyon jók rubint réka 20 perces tornái. Kemény de jó. Nagyon jól formál. A narancsbőrön nagyon hamar eltűnt. Szóval mindenképp a kaja mennyiségén , minőségén változtatnod kell. De ne vonj meg semmit. Én abbahagytam a nassolást. Nincs csipsz, csoki a házban. Viszont ha úgy adódik vagy vendégségben vagy szülinapon megeszek egy szelet sütit vagy tortát. Nem kizárom és nem kétpofára tömöm mint régen. Valami olyat kell kialakítanod amit ha lefogysz is tartani tudod.
2018. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen dicséretes, hogy változtatni akarsz. Tisztelem azokat az embereket,akik mernek tenni magukért, főleg 3 gyerek mellett.

A kalória számlálást ajánlom neked még ezek mellett, amit írtál.

Édesítőből ne vegyél mesterségeset, inkább eritritet vagy steviát.

A kaloriabazis.hu-n beállítod a célt, amit el szeretnél érni. Így számolgatnod sem kell, csak beírod éppen miket ettél és számolja az. :)

Anyaként nyilván sok energiára van szükséged, így semmiképpen ne menj 1200-1300 kalória alá. Sikerülni fog.

2018. jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen 1 válaszónak.

nagyon hasznos dolgokat irtál.

a kenyeret továbbra is tartanám meg a kávéból kilòni a cukrot, mert sokat kávézom. régen tornáztam rubint réka piszkos durva volt az 50 perces vagy 60.... huu de végig tudtam.

elkezdtem kevesebbet enni és többször. tudom nem lesz könnyű de megcsinálom. 1x már megcsináltam.

köszönöm szépen neked is a 2. válaszolónak is.

elkezdtem befejezem. nem más miatt magam miatt mert rosszul érzem így ebben a testben magam.

2018. jan. 12. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Cukor helyett eritrit, de a rozskenyérrel nem leszel előbbre. Semmivel sem fogyókúrásabb, mint a fehér, max. egészségesebb kicsit.

Ha komoly sikereket akarsz, inkább egyáltalán ne egyél kenyeret. Felesleges szénhidrát.

2018. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bergisztralok a kalriara es ugy akkor konnyebb is lesz.
2018. jan. 12. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek megteszi, de amikor én kihagytam a cukrot és a glutént, semmi nem történt, nyilván ez nem garancia semmire, ha szinte mindent kihagysz, akkor is túleheted marad a maradékból. A rozskenyér nem tudom, mit javít, bár sokunknál erősen lecsökkentené a kenyérmennyiséget... Kérdés, pótolod-e s mivel az ezáltal kieső kalóriát...

Ha számolsz is, akkor előrébb vagy valamivel, ha be is tartod a jól meghatározott keretedet, akkor pedig fogysz.

2018. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hanyagolom a tésztát még. Maradékot nem eszem. Mármint még nem kezdtem el a fogyókúrát, addig mindig megettem a gyerekek maradékát. Leszedek valami tornát is a netről. Évek óta nem mozogtam intenzíven mert kicsik még a gyerekek.

Vagyis pattogok nekik egész nap nyilván de az nem olyan.

Úgyhogy tovább folytatom a sikerem eléréséhez, hogy könnyebben és jobban érezzem magam. Csak hirtelen nem megy nekem. Fokozatosan megy. Ha 10- vagy esetleg 15 kg lemegy már azzal is könnyebb leszek lelkileg is. Túlsúlyosnak számítok a kalóriabázis szerint. A 3 terhesség rövid időn belül megviseli azért a szervezetet. Szóval csinálom! Kitartok! Nem nagyon vagyok édesség kedvelő. Mármint néha rámjön de elvagyok nélküle.

a rozskenyér mindenképp egészséges legalábbis apósom meg anyám is azt mondta.

Biztos nem lesz egy egyszerű menet de már 1x lefogytam így majdnem 20 kg-ot. Ha akkor sikerült még ha most már idősebb is vagyok és nehezebben is megy.

Köszi a válaszokat!

2018. jan. 13. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!